V Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta

Radom

Opinie o V Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta

Sophi1

POziom wysoki-na pewno nie dla uczniów ,którzy nie radzili sobie wcześniej. Pamiętajcie aby zachowanie było minimum dobre. Zwróćcie uwagę na biologię, chemię i matematykę. Warto też mieć 6 z wfu. Co za tym idzie jakieś testy itd- biegi na pewno będą sprawdzać jak sprawny jesteś. Bo jeśli masz ocenę za nic oni dojdą do tego.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie V Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta? Napisz nam jak wspominasz pracę u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o V Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie V Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta