Budlex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe

Zbęchy

Budlex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe

Opinie o Budlex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Budlex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe jako pracodawcy.

Alek

@czeks a skąd masz informacje na ten temat, jeśli oczywiście mogę zapytać? :) Ciekawi mnie, czy będą jakieś rekrutacje?

Nico

Najciekawiej jest w Legnicy.Szkoda ze do f-my brak adresu e-mail w Zbęchach,co nieco by sie [usunięte przez administratora]. dowiedział

bleble

Pracownicy ok, miła współpraca, ale ostatnio nie wiadomo o co chodzi.. chyba się sypią.. szkoda pracowników.. nikt nic nie mówi.. czyżby czas na bruk??

Zostaw opinię o Budlex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe - Zbęchy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budlex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe