Opinie o CHB Hellas-Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CHB Hellas-Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CHB Hellas-Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHB Hellas-Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w CHB Hellas-Polska Sp. z o.o.?

@Pracodawca
@scr

W CHB Hellas-Polska Sp. z o.o. zawsze życzymy wszystkiego co najlepsze każdemu z pracowników firmy, zarówno tych byłych, jak i obecnych, jak również każdemu z kandydatów, którzy do zespołu Spółki chcą dołączyć, i z którymi w firmie zapoznajemy się podczas krótkiego okresu próbnego, w ramach umowy zlecenie lub w ramach umowy o pracę na okres próbny. Każdy z kandydatów jest informowany o tym, że oczekuje się od niego (jak również od każdego pracownika Spółki) proaktywnego działania, zadaniowości i samodzielności w działaniu, samodyscypliny i dobrej organizacji pracy oraz umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków. Wymagania te wymieniane są również przez CHB Hellas-Polska Sp. z o.o. każdorazowo w zamieszczanych przez Spółkę ogłoszeniach rekrutacyjnych na poszczególne stanowiska. W trakcie wspomnianego okresu próbnego każdy kandydat oceniany jest pod względem posiadania w/w umiejętności. Oczekujemy od kandydatów proaktywnego działania w odniesieniu do kwestii, które kandydatowi były już przekazywane, łącznie z instrukcjami, jak należy postępować i jakie są oczekiwania. Jeśli okaże się, że dana osoba takich umiejętności jednak nie posiada (a oceniane to jest zarówno przez cały zespół pracowników, jak i przez osoby decyzyjne) i nie wykazuje potencjału w odnalezieniu się w środowisku firmy, takiemu kandydatowi niestety nie jesteśmy w stanie zatrudnienia w CHB Hellas-Polska Sp. z o.o. zaoferować. Zapraszamy zatem do współpracy osoby, które są proaktywne, które potrafią korzystać z informacji dostępnych w Internecie, i które wykazują się inicjatywą oraz zaangażowaniem w omawiane zespołowo w obecności kandydata sprawy, dotyczące zarówno charakteru pracy, jak i stanowiska, na które dany kandydat rekrutuje. Magdalena Bartłomiejczyk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak dużo osób pracuje w CHB Hellas-Polska Sp. z o.o.?

Czy firma CHB Hellas-Polska Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Danone

Przede wszystkim nie decyduj się na pracę tam

Firma kieruje się zasadą równości płac.

scr Nowy wpis

ludzie spoko,(usunięte przez administratora)w tej firmie nie istnieje szkolenie, masz sie wszystkiego sam nauczyc (nie wiesz na dobra sprawe czego ale MASZ TO ZROBIC) oczekiwania wzgledem nowego pracownika wyssane z kosmosu,(usunięte przez administratora)

@Pracodawca Nowy wpis
@scr

P

Jeżeli chodzi o pracę w CHB Hellas-Polska sp. zo.o. , uważam że jest to miejsce , którę daje bardzo duże możliwości. Uważam że szefostwo pozwala na bardzo dużą granicę błędu w porównaniu z innymi pracodawcami (dominuje podejście na błędach się uczymy i wyciągamy lekcje). Praca jest bardzo dynamiczna oraz wymaga wielozadaniowości. Zdecydowanie dominuje tutaj atmosfera rodzinna oraz nie spotkałem się na odpowiedż z strony szefostwa "nie" . Wymagania jak w każdej firmie (zysk z nieba nie spada) poza tym uważam, że bywają okresy intesywniejszej pracy oraz okres kiedy zdecydowanie jest pracy mniej. Szefostwo daje ogromną swobodę działania , powierza dużą odpowiedzalność (w pozytywnym sensie) i możliwości zdobywania ogromnego doświadczenia młodym ludzią (co na obecnym rynku pracy jest rzadkością) Pracownicy są wobec siebie bardzo życzliwi i działają bardzo zespołowo. Podsumowując , nie ma idealnych miejsc pracy i uważam, że mimo pojedyńczych wad to miejsce jest zdecydowanie godne polecenia jako dobrego miejsca pracy do , którego chce się przychodzić.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CHB Hellas-Polska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w CHB Hellas-Polska Sp. z o.o.?

Kkoe

Atmosfera to najgorszy element pracy w tym miejscu

lolo

Jeżeli zatrudnia się pracownika bez doświadczenia w danej branży, to powinno się mu zapewnić szkolenie (przynajmniej tak jest w wielu innych firmach).

M.

Polecam pracę w CHB Hellas, atmosfera w pracy jest bardzo fajna, starsi pracownicy zawsze są chętni do pomocy. Praca rozwojowa, w której można się wiele nauczyć.

Nie wiem kto dodaje te negatywne posty ale ja jakoś nie zauważyłam aby powyższe sytuacje miały miejsce. W każdej firmie transportowej gdzie liczy się czas, gdzie często ciężko dogadać się z kierowcami którzy utkneli na granicy itd, jest presja. Rozumiem że są ludzie co gorzej radzą sobie ze stresem ale po co takie sciemnianie?

Quick

Bardzo odradzam CHB Hellas jako miejsce pracy. Przede wszystkim to, co jest w ogłoszeniu o pracę nie pokrywa się potem z faktycznie wykonywanymi obowiązkami. Nowy pracownik jest rzucany od razu na głęboką wodę bez wsparcia oraz szkolenia. (usunięte przez administratora)

happy
@Quick

Nie zgodzę się z tą opinią, wszystko zależy przede wszystkim od poprzedniego doświadczenia zawodowego. Jeżeli ktoś nie potrafi wykonać najprostszych czynności (do których często nie jest potrzebne ani doświadczenie ani szkolenie tylko najprostsza logika), to niestety nie powinien wypowiadać się na temat stanowisk.. tylko iść do korporacji i wykonywać swoje obowiążki wg wytyczonych standardów. Pewnie, że jak ktoś odchodzi w niefajnych okolicznościach to nigdy nie napisze, że to jego wina i wyleje pomyje na pracodawcę. Atmosfera pracy bardzo się poprawiła, do pracy przychodzi się z przyjemnością, można liczyć na wsparcie współpracowników. Warto rozważyć tego pracodawcę jako poważnego kandydata.

Biel22
@Quick

Ciekawi mnie dlaczego część Twojej wypowiedzi została usunięta? Co tam było, że zostało usunięte przez administratora? Pewnie na prośbę CHB... A co do samej pracy, to wystarczy wspomnieć, że sytuacją u tego pracodawcy zainteresowała się Państwowa Inspekcja Pracy

admin

Już dzisiaj możesz kreować i zmieniać rynek pracy. Wypowiedz się o firmie CHB Hellas-Polska Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o CHB Hellas-Polska Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w CHB Hellas-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CHB Hellas-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CHB Hellas-Polska Sp. z o.o.