Pro-Komp Paweł Moskal

Brzostek

Opinie o Pro-Komp Paweł Moskal

krawa
użytkownik zarejestrowany

kochani, zanim zaczniemy dyuskutowac o sprzedaży tuszów i komputerów, to jedno zasadnicze pytanie... czy firma nadal jeszcze istnieje i funkcjonuje na rynku?

podzkodowany klient

Buble które sprzedaje Paweł Moskal nie można nazwać tonerami. Bezkarnie sprzedaje to na allegro z kilku kont, w razie reklamacji całkowity brak kontaktu, nie odpisuje na e-maile i nie odbiera telefonów. Jest już mnóstwo oszukanych osób, myślę że w końcu organy ścigania się nim zajmą.

dfg
@podzkodowany klient 08.08.2014, 11:36

żalić się na produkty mozesz gdzieś indziej! to jest portal dla pracowników!

Dominator

Zgadzam się. Te buble ciężko nawet nazwać tonerami. Sypie się z nich proszek, wałki są uszkodzone, wszystko ubrudzone. A wydruki... szkoda gadać

klient

Wlasciciel firmy sprzedaje uszkodzone tusze. Obiecuje wymiane, po czym unika kontaktu, nie odbiera telefonow. Jak dla mnie to jakas pseudo firma. NIE POLECAM.

halina

Wszystko OK.Polecam

Zostaw opinię o Pro-Komp Paweł Moskal - Brzostek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Komp Paweł Moskal