Opinie o VISKASE Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

VISKASE Polska Sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości osłonki do wędlin stosowane w zakładach przetwórstwa mięsnego sektora przemysłowego i rzemieślniczego.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISKASE Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

Kejt

Mam stałe zajęcie, pensje na czas, koleżanki ze zmiany i stabilność, której nie musze szukac co pare miesiecy u nowego pracodawcy. Nie rozumiem, dlaczego tyle narzekacie ? Nie wiecie, jak jest gdzie indziej? Czasy w których \\\"czy sie stoi, czy sie lezy ...\\\" dawno sie skończyły... nie zauważyliście tego? Lubie ten \\\"kejstech\\\" - robie tu już piąty rok i postaram sie zostać tak długo, jak się da. Ludzie! Nie kłamcie. Spójrzcie prawdzie prosto w oczy i zastanówcie się nad sobą, jak coś macie do przełożonych to powiedzcie, tylko tchórze cicho siedzą i piszą na forach niestworzone historie. Ja powiedziałam, i co? Pracuje, jestem zadowolona. Polecam tę firmę wszystkim, kto chce prawdziwie pracowac (leniuchy i przekręty faktycznie mają tu przechlapane).

nowa

Ludzie, gdzie znajdziecie drugą taką firmę ? Pracownicy dostają ubezpieczenie medyczne, kartę na siłownię i basen, ubezpieczenie na życie, talony na święta , paczki dla dzieci i wiele innych... Zastanówcie się nad swoimi opiniami ...

zmiana R

Zmiana jest fajna , brygadzista jak to brygadzista ma gorsze i lepsze dni(w końcu jest szefem zmiany) i to On zbiera pierwsze baty- ale tak naprawdę to jest ok, dziewczyny z kontroli nie mają wcale płacone za znalezione buble i osobiście wolę żeby to One mi znalazły niż miałby przyjść zwrot od klienta.Mechanicy cudu nie zrobią bo do dyspozycji mają taśmę (wszyscy wiedzą o co chodzi)a nie różdżki .:) Wszędzie trzeba pracować,pewnie że gdzie indziej jest lżej ale tworzymy jakąś całość i nie zawsze jest tak źle jak się pisze.Większość z nas szuka innej pracy ale na pewno miło będzie wspominał koleżanki i kolegów.Pozdrawiam :)

ekstruzja

macie racje nawet ta nasza pania fajna z gory zwolnili ciekawe tylko dlaczego??moze komus nie podobalo sie to ze jest dla ludzi zbyt mila, ona jedyna potrafila z nami normalnie pogadac

Pracownik Produkcji

(Sulnowo) Nie polecam każdemu tej roboty pracowałem kilka lat , zwolniłem się dopiero teraz , na produkcji pan Brygadzista A.K myśli że jest królem przychodzi do pracy i siedzi z tyłkiem na fotelu przez 8 godzin i sobie odpoczywa lub śpi i za to ma płacone? To dajcie wszystkim podwyżki a nie człowiek robi za najniższą krajową , jeden lepszy a reszta gdzie ? NIE POLECAM

Produkcja sulnowo

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
angela

Witam, dostałam propozycję pracy w Case Tech, mógłby ktoś mi powiedzieć co tam się robi, jaka atmosfera panuje wśród pracowników, proponowana pensja (usunięte przez administratora)na rękę, bardzo proszę o odpowiedż

Święta racja. A co sądzicie o nowym regulaminie pracy?

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających to forum :* Mam pytanie do Panów z działu ekstruzji ? Dochodzą mnie słuchy że jesteście bardzo zadowoleni ze swojej pracy (nie narzekacie jako jedyny dział na tym zakładzie). Byłabym wdzięczna gdybyście napisali mi dlaczego ta praca się Wam tak podoba ? Nie jestem w stanie tego zrozumieć - na hali jest bardzo ciepło, nie wiem jak Wy to wytrzymujecie(usunięte przez administratora)

a o czym mowisz mianowicie \"Nowy\"???

ambitna

praca w zakladzie na wyzszym stanowisku jest oki.a na produkcji niezabardzo,zawsze mozna sie przyjac na prube :) jak ci sie nie spodoba to zawsze mozna zrezygnowac

ambitna

a ty pracujesz w naszej Firmie?czy chesz pracowac?za bardzo niewiem o co ci chodzi?dosadziles sie do Majstrow,Inzynierow itp

ambitna

Ludzi co wy chcecie praca jak praca....jest ciezko i rygorystycznie ale pracowac trzeba...lepiej tu niz siedziec na bezrobociu.wszyscy jestescie tacy sami nazekacie ze ciezko a zapitalacie az wam pot po tylkach cieknie...i po co?pozdrawiam

swój

Tu inżynierowie nie potrzebni, na innych działach nie ma i co?

szukam pracy

a ile u was placą?

obiektywny

Z Jawora nie ma ich tak wiele , więc nie ma to żadnego znaczenia....!

marco polo

A kiedy pójdą na urlop ludzie z Jawora?

obiektywny

No cóż , myślę , że nie powinno się dzielić ludzi na tych ze Świdnicy czy z Legnicy.... Choć niektórzy tak właśnie myślą, moim zdaniem u jednych i u drugich można dopatrzeć się wielu słabości... Niemniej jednak zawsze można dokonać sprawdzianu . Mam propozycję !!!!! Niech najpierw na okres 1 -go miesiąca pójdą na urlop wszyscy pracownicy ze Świdnicy , a potem dla odmiany wszyscy z Legnicy... Na pewno próba ta wykaże , w stu procentach, kto jest bardziej przydatny dla firmy i stanowi "główną siłę napędową" w firmie...!!!

Zostaw merytoryczną opinię o VISKASE Polska Sp. z o.o. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VISKASE Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VISKASE Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VISKASE Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VISKASE Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 173 ocen.

VISKASE Polska Sp. z o.o.