Nowa Sól

Opinie o SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól

Kalina

Jak ktoś nie chce pracować to zawsze jakąś wymówkę znajdzie Nie jest aż tak źle .

ktośśśś

Nie polecam tej hurtowni !!!!! tam wszyscy do wymiany zaczynając od kierownika do pracowników biurowych !!!!11

mor

Słabe tzn.? Możesz napisać coś więcej?

MILENA

Pracowałam tam jako PH, zarobki słabe, atmosfera OK.

Zostaw opinię o SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól