Nowa Sól

2 4

Opinie o SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co powiecie o wynagrodzeniu w SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

Mirek

Nie jest źle. magazyn czysty. kierownik do przeżycia. Idealnych nie ma. Płacą na czas. Umowa jest. System III zmianowy .A zarobik zależne och chęci pracownika.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kalina

Jak ktoś nie chce pracować to zawsze jakąś wymówkę znajdzie Nie jest aż tak źle .

anonymous
@Kalina 20.09.2016 21:34

za 3 tygodnie 800 zł,no nie jest źle.

ktośśśś

Nie polecam tej hurtowni !!!!! tam wszyscy do wymiany zaczynając od kierownika do pracowników biurowych !!!!11

mor

Słabe tzn.? Możesz napisać coś więcej?

MILENA

Pracowałam tam jako PH, zarobki słabe, atmosfera OK.

Zostaw opinię o SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOT Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Oddział Pomorze Filia Nowa Sól