Sertex Sp.j. Hurtownia Artykułów Mleczarskich

Wrocław

Opinie o Sertex Sp.j. Hurtownia Artykułów Mleczarskich

Patrycja

Firma po takim czasie od waszych postów @zapka jest zarejestrowana w KRS-ie więc powinna prowadzić działalność. Pytanie tylko czy ktoś z pracowników albo pracodawca może to potwierdzić żeby inni zainteresowani pracą wiedzieli na czym stoją.

faktura

jako pracodawca starsza pani na duużży minus ... Mobing w biurze był..i nagonka.. masakra nie polecam kupa bezczelnych chamów ..

zapka

Witam. Ta firma naprawdę przestała istnieć? naprawdę jest aż tak źle? macie jakieś świeże informacje na ten temat?

jelen

ciekawe kto ta premie dostaje chyba wlasciciele , ktorych juz nie ma cale szczescie , ze tej firmy tez

miki mauz

Nie mogę uwierzyć frmy sertex juz nie ma

bobek

Ja tez kiedys tam pracowałem cala rodzina to debile umowa inna pensja inna szef Adam sparaliżowany a ruda jeszcze nie takiej to diabli nie biorą zahartowana stara prukwa na ktora leci pól Wrocławia

kristel

Jestes radek bardzo mily ze polecasz mi Ta firme pracowalam w niej moze grafik I etaty maja elastyczne nie dla pracownika grosze lepiej siedziec I ogladac tv

kristel

Jestem szczęściarą ze tam niepracuje teraz leniuchuje

kristel

jak by mi proponowali prace w tej firmie jeszcze raz to wolalabym jesc suchy chleb i miec spokoj psychiczny.

nasti

Znam ta rodzinke i hurtownie dosc dobrze. W hurtowni zaopatrzehie takie sobie jedynie sery zolte i biale warto kupowac bo w miare tanie. Ale to pół biedy. Pan własciciel drący gebe na KLIENTOW (sic!) wlascicielka z wrednym wyrazem twarzy szukajaca wszedzie powodu do awantury, syn dracy koty ze srarymi (na ostro) mobbing, placa np zamiast 1600 dostaje 800, chamstwo i traktowanie klienta jak szmate sa na porządku dziennym. Zrezygnowałan z zaopatrywania po tym jak ten chudy wlasciciel z broda nawrzeszczal na mnie ze skrzynke mu przestawilam. Chcialam mu dac w pysk. Ale niedlugo potem podobno mial wypadek. Moze bedzie mial czas na zastanowienie sie nad soba. I ta pani z wrednym ryjem tez. Dobranoc.

klaudia

dokładnie brud panujący u nich to istna tragedia...a urząd pracy powinien w końcu zrobić z nimi porządek!znowu się ogłaszają

sylwia

zgadzam się z Jolą tym w 200 % powinni mieć zakaz ogłaszania się w urzędzie pracy albo inspekcja pracy powinna wysłać swojego człowieka do pracy do nich i w końcu zamknąć ich za brud syf i burdel w papierach no i oczywiście za traktowanie pracowników .

Zostaw opinię o Sertex Sp.j. Hurtownia Artykułów Mleczarskich - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sertex Sp.j. Hurtownia Artykułów Mleczarskich