KLS-ELEKTRO

Wrocław

Opinie o KLS-ELEKTRO

sisi
użytkownik zarejestrowany

No to szkoda, że tak sie stało, nadal KLS-ELEKTRO jest w upadłości likwidacyjnej, więc nie ma co już tutaj dyskutować.

patryk

Jako instalator niskoprądowy po 5 latach pracy miałem 2700 brutto, a zaczynałem od 1500 zł

Pracuś

To była kiedyś porządna firma. Wszystko zaczęło się sypać jak część pracowników odeszła do większej firmy... Szkoda, że tak się stało :( Ich dyrektor z Cech powinien się jeszcze sporo uczyć zanim będzie w Polsce prowadził kolejną firmę...

ktoś

Ta firma to jeden czeski film. Pozwalniali ludzi, wiszą kasę za wynagrodzenia. W sumie cieszę, że ta [usunięte przez moderatora] firma padła. Dyrektor [usunięte przez moderatora] do Czech jak szczur z tonącego okrętu. Z budyniem to ponoć zrobili jakiś przekręt i "sprzedali" podstawionej osobie. Tak więc budynek jest nie do ruszenia przez komornika, który zajął tylko ten samochodowy złom.

Zdziwiony

To firma KLS Elektro jeszcze istnieje ? Widziałem, że wystawili budynek na sprzedaż za długi...

Andre

Zgadzam sięz poprzednią opinią na temat tej żałosnej firmy ... Pracowałem tam kilka lat temu .. Praca przeważnie w terenie na okrągło ,czy to niedziela czy święta niekiedy po 12 godzin na dobę - po prostu [usunięte przez moderatora] , albo [usunięte przez moderatora]

hellboy

Nie polecam tej firmy,pracowalem tam przez miesiac.Zwykli [usunięte przez moderatora] ktorzy wykorzystuja kryzys(sam szef powiedzial ze nie da podwyzki nawet jak ktos jest fachowcem bo jest kryzys).1300 netto i nic wiecej,a jak beda nadgodziny to moze ale nie koniecznie,dadza premie 100 zl -żenada.Mam nadzieje ze odczuja swoje postepowanie i dostana takich pracownikow,jakie oferuja wynagrodzenie.

Zostaw opinię o KLS-ELEKTRO - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLS-ELEKTRO