Mazurskie Ryby S.C.

Lidzbark Warmiński

Opinie o Mazurskie Ryby S.C.

DSE

Miałem wątpliwą przyjemność pracy w .... sam nie wiem czym. Omijajcie szerokim łukiem.

\"przyszły pracownik\"

Pracować nie pracowałem mimo tego że stanowisko było mi obiecywane od stycznia a jest już prawie kwiecień i nadal mam czekać na telefon. Bardzo słaby kontakt z pracodawcą (jak gwarantuje, że oddzwoni to nie oddzwania jak i również nie odbiera telefonu). Jeśli więc tak miała by wyglądać współpraca to można się cieszyć, że jednak tak się sprawa potoczyła. Można by pisać jeszcze wiele ale szkoda czasu i energii. Życzę powodzenia innym potencjalnym pracownikom ;)

Zostaw opinię o Mazurskie Ryby S.C. - Lidzbark Warmiński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazurskie Ryby S.C.