Postdata S.A. Filia

Wrocław

Opinie o Postdata S.A. Filia

Nowych informacji brak, ale firma Postdata S.A. Filia nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

BobSiSzarp
@admin 17.08.2015 17:37

Tam się piło duuuuuuużo wódki. Patologia - chamstwo , dużo krzyku i mało wiedzy. Budowanie fasady spółki technologicznej . Ogólnie unikajcie tego miejsca.

Zostaw opinię o Postdata S.A. Filia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Postdata S.A. Filia