Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

Opinie o Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

/////

z Pania Anieszka sie zgodze ale nie z P.Gosia

Klient

Niewiem dlaczego, ale jeszcze się nie spotkałem ze złą obsługą i nieświerzym towarem,

Pauka2

Witam, czytałam inne opinie i się z nimi nie zgadzam, bardzo często chodzę do lenarcika, tylko w nim kupuję mięso i wędliny bo wiem, że zawsze są świerze, ni to co w innych sklepach. Szczególnie polecam sklep na borowiczkach, Pracują tam bardzo miłe panie :Pani Agnieszka i Pani Gosia, zawsze we wszystkim doradzają i polecają dobre rzeczy. POLECAM

Klientka

Sklep w łomiankach rodem z PRLu.Pani sprzedawczyni ukroiła mi szynkę i chciała zważyć w siatce, na moją uwagę, że nie chcę siatki i końcówki ściągnęła mi tą siatkę ręką, którą przed chwilą przyjmowała pieniądze, zapakowała w worek foliowy i "chlapnęła " tym na ladę. Jak można ręką bez rękawiczki kroić towar i przyjmować pieniądze? Dziś wiele sklepów zabiega o klienta, w łomiankach widocznie jest ich nadmiar.Do wędlin krojonych droższych panie dokładają skrawki wędlin tanich - w wielu sklepach końcówki sprzedaje się oddzielnie i tanio. Ogólnie ohydnie !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Zasady powinny obowiązywać WSZYSTKICH! Więc nie wiem czemu ludzie na zakładzie nie mają prawa mieć biźuterii, makijażu i kosmyka wystajácych włosów, muszą chodzić w niewygodnych gumowcach, a tzw pani dyrektor wchodzi na zaklad w szpilkach, w pełnym makijażu, czyprynie aż sypiącej się od ptawie brylantyny, w kolczykach, bransoletkach i pierścionkach (pewnie od szefa, temu tak się afiszuje), a reszta zasuwa na jej pensje. Ona kręci lody, chociasż nie wiem czy jest dopuszczalne, żeby z jej wątpliwym wykszytałceniem prawo unijne pozwoliłoby być jej "dyrektorką"...

klientka

w Wyszogrodzie kilka razy mowilam pani kierownik o pracownicy bardzo nie sympatycznej.Czy nikt nie ma wplywu na to?pracuje tam jak za kare a Ja kupuje tam naprawde szynki drogie w duzych kawalkach,chyba nalezy mi sie mila obsluga,prawda???????A nie chcialabym zmieniac sklepu przez Panią Bialecką

klientka

liczą klientów na kalkulatorach nie nabijają na kasę i mówią że zapomniały kodu a do tego nigdy na paragonie nie ma pół deko tylko zawsze jest całe deko a waga wskazuje inaczej

?????????????

teren Płocka prosze posledzic,w niektorych sklepach sa tak niemile ekspedientki,ze az sie nie chce tam wchodzic.Caly teren plocka powtarzam,szczegolnie gdzie nie ma kamer

zgadzam sie z Wami,za malo kontroli a Pani (usunięte przez administratora)tylko sie drze i wyzywac potrafi.Niech sie ruszy po sklepach,smrud od fajek

Dostaniesz sie tam do pracy to musisz zapomieć o rodzinie,to jest poprostu ''KOŁCHOZ''a jaka atmosfera brr!!!

mira

co do pani dyrektor to prawda ma luddzi za nic byly pracownik

MAGDALENA

Witam Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat obsługi w Państwa firmie w sklepie w Winnicy.Prowadzę stację paliw jestem ajentką więc zwracam uwagę na obsługę,standardy.Mimo,iż robię często zakupy w Nasielsku tam też dość często bywam.Chcę naprawdę przekazać słowa uznania dla Pań ,które tam pracują .Wiem ,ze są dwie starsze Panie i młoda dziewczyna.Zawsze doradzą ,są miłe uważam ,zę takiego personelu nam dzisiaj potrzeba .Z przyjemnością człoweik idzie tam po zakupy bo wiadomo ,że świeże ,pewne i zawsze trafię na kogoś kto mile mnie obsłuży.Nigdy nie spotkałam się z opryskliwym zachowaniem tych Pań.Wielkie słowa uznania dla personelu tego sklepu.Będę zawsze Was odwiedzać drodzy państwo z poważaniem Magdalena Pierzynowska

wyzwiska,poniżanie pracownika,obcinanie wypłaty nawet o kilkaset złotych a ta cała "pani dyrektor"ze swoim poziomem świnie pedzić

Obrzydzony

Wstyd!!!! muchy (robacznice) pełzają po asortymentach w Pańskich sklepach,że aż obrzydliwość bierze.

Funia

Współczuje tym dziewczynom-pewnie każdy by chciał szynkę ze środka , a co z końcówkami ? na śmieci ? a tyle ludzi głoduje na świecie !!!!

25h

Witam. W Nowym Mieście w Pana firmowym sklepie zaopatruję się od lat ,mięso jak również wędliny zawsze świeże i smaczne. Mam natomiast uwagi do personelu, gdyż załatwiają poza kolejnością znajome osoby . Jeszcze jedna uwaga to taka ,że wędliny powinny być ważone bez papieru a sklepowe kładą do kilku dkg. chyba metr .

hania

ciesze sie ze do sklepu w Legionowie na kordeckiego wrocila moja mila pani Malgosia..

daro

swieta racja

c18

tu nie jest miejsce na takie apele! z tym proszę do sanepidu sie zgłosić ! tu są opinie o pracodawcach!

Zostaw merytoryczną opinię o Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik - Gzy

• Jak się pracuje w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Zobacz opinie na temat firmy Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik