Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

Opinie o Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

Cóż można powiedzieć. Razem ze mną przyjęto do pracy 4 osoby. Wszyscy mieliśmy doświadczenie z pracy u konkurencji. Jeden Pan miał być handlowcem- na sortownie miesa miał iść aby sie zapoznać z produktami- po miesiącu zrezygnował bo nie aplikował a takie stanowisko. Ja jako kobieta musiałam radzić sobie z uprzejmościami Pań pracujących tam latami. Krzywe spojrzenia i ubliżanie było codziennością. P(usunięte przez administratora) Ustalenia można między bajki włożyć . Ogólnie nie polecam, mimo że właściciel bardzo miły.

Bronisław

Szkoda, ze się nie broniłaś u szefa, zgłaszałaś mu takie niedogodności, może on by zareagował? Czy wszyscy nowi byli tak traktowani? Z takim składem raczej nie znajdzie ludzi do stałej pracy.

Czy Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Na początku zatrudnienia podpisujemy umowę o pracę na okres próbny.

Teresa
@Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

I na jaki okres ta umowa o prace na okres próbny? Pewnie ze trzy mies, i co dalej? Jak nie ma szans na UoP na czas nieokreślony to kiepsko moim zdaniem..

Danka

Poleca sklep w Nasielsku kolo apteki. Kobitki zawsze usmiechniete.doradza co kupic. Przesympatyczne dziewczyny.

Zadowolony klient

Jestem klientka Państwa sklepu w Nasielsku. Jestem pod wrażeniem obsługi Pań, są przemiłe i bardzo kompetentne. Zawsze z uśmiechem witają klienta, pomogą, doradzą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zbigniew

Polecam te firme, bo jest bardzo profesjonalna komunikacja.

Chciałam powiedziec ze jestem wasza klientka pd zawsze. Ostatnimi czasy wiecej spędzam czasu w Warszawie. A i tak na wekeend przyjezdzam do Nasielska do waszego sklepu kolo Centrum Chińskiego bo Panie tam są tak przemiłe ze nastawiają mnie pozytywnie na caly tydzien. Sa zawsze pomocne..usmiechniete. Takie pracownice to skarb.

Jaką umowę dostaje się na początku zatrudnienia w Lenarciku? Czy jest szansa na umowę o pracę? :)

@Ewa

Witam. Na początku zatrudnienia podpisujemy umowę o pracę na okres próbny.

AZOR

Kupiłem wczoraj pierogi z mięsem produkcji LENARCIK Gotardy. Deklarowana w podanym na opakowaniu składzie zawartość mięsa wieprzowego to 40%. Ani smak a tym bardziej wygląd farszu pieroga nie przypominały w niczym mięsa. Badania sensorycznego owych PIEROGÓW nie dokonał nawet mój niewybredny w swym menu pies. Nasuwa mi się pytanie; czy człowiek niedbający o konsumentów podsuwający im w sieci swoich sklepów PIEROGI (usunięte przez administratora) zadba tak samo o swoich pracowników?

@AZOR

Ostatnie zdanie dobrze powiedziane.

pracwnik byly

najgorszy zaklad w jakim pracowalam

@pracwnik byly

Podpinam się i nie polecam tam pracy .Takie same (usunięte przez administratora)jak w cedrobie .Panie na sklepach ostatnie ogniwo bo to co zakład wyprodukuje panie muszą sprzedać towar dobry czy bubel wychodzi z zakładu to ma być sprzedany i niby wszystko takie dobre i świeże a czasem (usunięte przez administratora) warte a ludzie wierzą że takie dobre.Na sklepy wysyłają swoich znajomych i potem panie zjebę dostają że na 10 min przed zamknięciem nie ma towaru.W tej firmie trzeba być robotem i skakać jak ci każą i część pracowników tak robi ci co nie wytrzymują odchodzą.A tym co nie przeszkadza że ktoś ich zeszmaci pracują dalej za te ogromne pieniądze. Ktoś gdzieś tu napisał że może i praca nie ciężka ale psychicznie ciężka i ja się pod tym podpiszę. Tu nie ma szacunku dla pracownika a jeden drugieno to by w łyżce wody utopił .Wolę wykonywać ciężką pracę fizyczną ale psychicznie jestem spokojna.Dla mnie to firma która stosuje mobing i ktoś to powinien zgłosić w końcu bo z tego co słyszałam są nowi koordynatorzy sklepów i jest jeszcze gorzej niż było.

Markus Aurelius

Mam jak dotąd bardzo pozytywne doświadczenia ze współpracy z Panią Marzeną K., pani kierowniczka jest osobą pozytywną, energiczną i sympatyczną, dysponuje ogromnym doświadczeniem w różnych dziedzinach, a do tego jest konkretna i potrafi negocjować. Miałem okazję rozmawiać i współpracować, z pewnością nie jest osobą, która nie szanuje pracowników czy ich pracę. Gdy byłem w zakładzie pracownicy wyglądali na zadowolonych z pracy, a sam zakład stwarza wrażenie dobrze wyposażonego i zarządzanego, pracownicy mają jednakową odzież roboczą, w zakładzie przestrzega się reguł i standardów. Pracownicy, których spotkałem mieli pogodne usposobienie, byli ciekawi naszej pracy i chętnie rozmawiali. Nie wyglądali na smutnych czy złych na swój los w tym zakładzie. Wyniosłem bardzo pozytywne wrażenia z ponad 7-mio godzinnej wizyty na produkcji ZM Lenarcik. Kosztowałem też pysznych kabanosów z dziczyzny i z pewnością zakupię więcej produktów tej firmy, o ile trafię na nie w sklepach wielkopowierzchniowych, bo tylko tam kupuję. Pozdrawiam firmę i pracowników :).

@Markus Aurelius

Pan to chyba psychotropy bierze

@Markus Aurelius

Pozory bardzo często mylą.

Karol

Firma działa tylko w Polsce ?

@Karol

Witam. Tak, na obecną chwilę nie eksportujemy naszych wyrobów.

Aktualność
Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl

Dziękujemy za opinie które Państwo piszą na temat naszej firmy.
Nie możemy pozostać obojętni na bezpodstawne zarzuty uderzające w dobre imię firmy, czy też jej poszczególnych pracowników. Prosimy pamiętać , że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek , czy naruszania czyjejś godności. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, mogą być archiwizowane przez jego Administratora.

Przypominamy również, ze osoby publikujące treści pomawiające i  znieważające innych, wedle prawa są za nie odpowiedzialne. W związku z publikowanymi w tym miejscu nieprawdziwymi informacjami, dbając o interes firmy, stanęliśmy przed koniecznością zgłoszenia sprawy na Policję.

Zależy nam, na przedstawieniu rzetelnego obrazu firmy wraz z warunkami zatrudnienia, jakie proponujemy, bo wiemy jak ważne jest to dla przyszłych kandydatów.
W kwestiach wymagających wyjaśnienia, prosimy  kontaktować się z nami bezpośrednio pod adres sekretariat@zmlenarcik.pl wówczas będziemy mogli dokładnie przyjrzeć się sprawie i do niej się odnieść.
Czy jest praca

Czy ktoś może powiedziec czy warto isc do nich do pracy? Bo te opinie wygladaja kiepsko

Kareta5

W dniu dzisiejszym robiłam zakupy w Nasielsku na małym sklepie NR 91przy Biedronce.Obsluguje mnie pani Ania .Chciałam kupić karkówkę na grilla jak twierdzi Pani jest godz.ok 10 zostały dwa ostatnie kawałki .Jeden z nich ważył 1kg niestety nie mogłam kupić kawałka .gdyż Pani mi go nie odkroi bo tego nie sprzeda.Mam pytanie czy to każdy pracownik ustala swoje zasady? .Czy jest to sieć sklepów .w których obowiązują takie same zasady .?Bo ta pani najwidoczniej ich nie zna .Jestem rozgoryczona .gdyż musiałam po następna karkówkę iść do konkurencji.Szkoda .że sobota grille a o 10 nie mogę już kupić karkówki bo jak pani odkroi to nie sprzeda

Monia
@Kareta5

Zastanów się kobieto, a co ta sklepowa ma zrobić z resztka tego mięsa ? Wystawić na dwór czy wyrzucić do śmieci ? Ciekawe czy Ty byś kupiła malutki kawałeczek karkówki który jej został...a może ma specjalnie dla Ciebie zamówić 100 kg żeby miała sobie Pani z czego wybrać...a później w poniedziałek i przez resztę tyg sprzedawać stare mięso z soboty. TAKA JEST PPLITYKA TAKICH SKLEPOW. Idź do biedronki, tam kupisz i o 22 przeleżałą w osoczu nie wiadomo ile karkówkę

Xxx
@Kareta5

Dlaczego ludzie tylko narzekają? Przecież w takich sklepach też bywa tak, że klient fajnie się czuje? Zauwazajmy też to co jest pozytywne. Pozdrawiam

Jaka atmosfera jest między działami w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Xxx

Zdecydowanie przyjazdna,:)

Iza

Dzień dobry!to co przeżyłam przez ich produkt mięsny to był istny koszmar. Męczyłam się przez tydzień z wymiotami i biegunką leżałam w szpitalu lekarze nie dawali mi szans że to mi przejdzie. Dlatego piszę tą opinię nie polecam tam wogóle kupować żadnych produktów . Ja chorowałam przez ich białą kiełbasę nikomu nie polecam tego sklepu!????

Rozczarowana klientka -Płock

Witam.Chcialam się dowiedzieć na mocy jakiej uchwały niby opublikowanej przez Stację Sanit.-Epidemiologicznej w Państwa sklepach nie używacie krajalnic do wędlin ? Tak informują klientów Panie pracujące w Płocku na ul.Krolewieckiej.Nie wymyślacie Państwo głupot ,bo tylko w waszych sklepach jest jakaś dziwna uchwała i w żadnym innym sklepie się z tym nie spotkałam.Chyba że to jest spowodowane lenistwem personelu ,który jest zobowiązany częstym myciem owych urządzeń,albo menadżer firmy wpadł na genialny pomysł wzrostu obrotów.Tym samym tracicie Państwo klientów.Szkoda bo wyroby macie godne polecenia,ale nie mam zamiaru kupować po 0,40 dag jak potrzebuje 0,20. Pozdrawiam .

@Rozczarowana klientka -Płock

W obecnej sytuacji w kraju każdy stara się dbać o higienę i odkażanie używanych urządzeń, więc jeśli sklep podjął taką decyzję, to zapewne w trosce o zdrowie klientów. Trzeba być po prostu bardziej wyrozumiałym. Czy inne zakupy w sklepie możesz zrobić jak dotychczas, czy istnieją także inne obostrzenia?

Rozczarowana klientka-Płock
@Piotr

Oczywiście zgadzam się ,że każdy zarząd firmy może wprowadzić swoje zabezpieczenia jeżeli chodzi o troskę o klienta.Tylko pracownica sklepu w sposób arogancji i z krzykiem informuje klientów że to nie pracodawca wprowadził zakaz tylko wymóg sanepidu taki jest i grozi to karami finansowymi .Stąd wzięło się moje zapytanie na podstawie jakiej uchwały sanepidu wziął się ten zakaz. Dziękuję za sprostowanie i szybka odpowiedź.Pozdrawiam ????

Ola
@Rozczarowana klientka -Płock

Widocznie inne sklepy nie stosują się do zaleceń wydanych przez Ministerstwo Zdrowia, które mówi o zakazie stosowania krajalnicy w czasie epidemii. Radzę zapoznać się ze stosownymi dokumentami, zamiast oczerniać Panie sprzedające, które stosują się do uzasadnionych wytycznych. To że Państwo macie w nosie swoje zdrowie to już Wasz problem. Głupota ludzka nie zna zgranic.

Kurcze
@Rozczarowana klientka -Płock

Proszę wziąć pod uwagę czas obsługi z krojeniem wędlin, a bez krojenia i o to tylko chodzi. Robimy zakupy szybko, sprawnie i wracamy do domu. Myślę, że nikt z takimi ustaleniami nie powinien dyskutować, ktokolwiek by to ustalił, uważam, że odpowiednie zarządzenie, mało tego, myślę, że sanepid nic nie miał by do takich zarządzeń.

Ktoś
@Rozczarowana klientka -Płock

Cieszcie się, że sklepy w obecnej sytuacji jeszcze funkcjonują, sprawa krojenia wędlin jest tu mało istotna, przyzwyczajony się do obecnej sytuacji, trochę wyrozumiałości by się przydało w obecnej sytuacji. Dla dobra każdego z nas!!!!

Sanepid
@Ktoś

Proszę o przedstawienie podstawy prawnej dot zakazu używania krajalnic w sklepie mięsnym.

zainteresowany

witam, mógłbym prosić o opinię pracowników/byłych pracowników biurowych o warunki, płace, rodzaj umowy, atmosferę, itp, w zakładzie w Gotardach. Słyszałem wiele niepochlebnych opinii o kadrze kierowniczej i szefie ale to może tylko glos byłych - rozczarowanych pracowników.

Wika

Szkoda tylko że w obecnej sytuacji dyrekcja nie chce założyć pleks ochronnych w sklepach pozbywa się krajalnic a o zdrowie pracownika już nie dba.

Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz zatowarowania sklepu Lenarcik, piszę dokładnie o sklepie na ul. Królewieckiej. Jestem Waszym klientem od kilku lat. Panie zawsze są miłe, potrafią doradzić, z resztą wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i nie zawsze musimy być w świetnym nastroju. Obecnie ekspedientki sprawnie i szybko obsługują klientów, mimo ciężkiej sytuacji związanej z koronawirusem. Ludzie, trochę więcej wyrozumiałości i dystansu. Pewne rzeczy robione są dla wspólnego dobra.

Zostaw merytoryczną opinię o Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik - Gzy

• Jak się pracuje w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Zobacz opinie na temat firmy Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik