Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

Opinie o Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

Zadowolona klientka z Płocka

Witam. Byłam stała klientką sklepu Lenarcik na ul. Królewieckiej w Płocku. Mogę powiedzieć, że w obecnej chwili sklep odwiedzam z największą przyjemnością. Zmiana pań sprzedawczyń napewno wyszła na dobre. Panie są uśmiechnięte i bardzo miłe dla klienta Chętnie doradzą i pomogą w każdej sytuacji nawet w tej krytycznej jaka obecnie jest w kraju. Jestem zdziwiona negatywnymi komentarzami jakie tu spotkałam. Nie mogę pozwolić na takie nieuzasadnione opinie. Dziękuję i pozdrawiam.

Czy pracodawca Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Byly

Nie szkoda zdrowia i czasu

Wdzięczna klientka

Witam chciałabym wyrazić swoją opinie nt sklepu mięsnego Lenarcik w Konopkach. Gdy jakiś czas temu przeprowadziłam do Konopek to pomyślałam ze to głęboka wieś i ze nawet kawałka mięsa nie mogę nigdzie kupić. I pojawiliście się Wy otworzyliście sklep mięsny za co każdego dnia jestem Wam za to wdzieczna.Poza tym ze zawsze można kupić świeże miąsko i wędlinki, a ostatnio jeszcze wyroby z dziczyzny (które uwielbiam) to macie jeszcze przy tym bardzo sympatyczna obsługę. Takich pracownic to ze świecą szukać. Zawsze uczynne i serdeczne, wiecznie się uśmiechają jak by problemy dnia codziennego zostawiały za drzwiami sklepu. Nigdy się nie spotkałam z tak miła obsługa. Na dodatek jeszcze wiem ze donoszą zakupy Pani która jest bardzo schorowana i nie może wychodzić z domu. Na swojej drodze jak żyje to nie spotkałam się z tak mega absolutnie profesjonalnym personelem (a kiedyś sama zarządzałam grupą ludzi). Są to najsympatyczniejsze Panie jakie znam i zawsze chętnie korzystam z Państwa usług choćby chwile z nimi porozmawiać. Bardzo dziękuje ze taki obiekt powstał na tej wsi z tak sympatyczna obsługa (co tu jest rzadkie):)

Irena

Górują komentarze klientów, a ja chciałabym się dowiedzieć od pracowników czy warto złożyć CV do sklepu? Jak wygląda atmosfera między pracownikami?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Agata

Odwiedziłam ostatnio sklepy Lanarcik w miescje Płock i to co powiem to masakra:brak towaru o g.12przed swietami,brak klientów no ale temu sie nie dziwie.Z 5lat temu jak yly inne panie sprzedawczynie to az sie chcialao wejsc do sklepu,po wedliny,mięso a teraz odstr asza brak towaru w ladach.Czy jest jeszcze jakis opiekun sklepow w Płocku?Zrobcie naprawde objazd po sklepach bo totalny haos w nich.

lena
@Agata

Dziś i ja juz nie wytżymalam w legionowie i zegrzu jakość obsługi dramatyczna , to nie klient decyduje co kupi to Panie ekspediętki sa decydentami co ile pokroic i jaki kawalek podc , Kupuje w tych sklepach długo zawsze jestem zadowolonaz jakości ale sposób traktowania klienta odstrasza czas poszukać lepszego traktowania u konkuręji

Przemysław

Przede wszystkim nie powinieneś używać takiego rodzaju słownictwa, ponieważ jest to forum publiczne i każdy może zapoznać się z Twoim wpisem. Ponadto, taki sposób wyrażania swojego zdania jest sprzeczny z regulaminem GoWork.pl. Po Twoim nicku widzę, że nie pracujesz już w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik, a co właściwie skłoniło Cię do rezygnacji z pracy?Twój wpis jest niezrozumiały dla większości osób, więc byłbym wdzięczny gdybyś go uzasadnił.

jss

Kupuję w sklepie Pana Lenarcika od 9 lat i zawsze jakości i smak wędlin była dobra lub bardzo dobra jednak od kilku tygodni kupione wędliny są bez smaku i koszmarnie nie dobre . Kiełbasa biała tzw "żurkowa" była wspaniała jednak kupiona dzisiaj ( 17-09-2016 r. ) to koszmar tłuszcz i łój. PRZYDAŁ BY SIĘ LEPSZY TECHNOLOG !!! Po tych doświadczeniach nie będę kupował w tej firmie.

klient
@jss

Zgadzam się co do białej kiełbasy -od września jest niedobra. A była fantastyczna. Zaczęłam kupować w sklepie w Markach, ale muszę poszukać innej placówki... albo firmy. Prosząc o cienkie pokrojenie, dostaję grube plastry - taka wędlina (nawet najlepsza) mi nie smakuje. Nie ma mowy o kupowaniu "na plasterki" - obsługa wtedy kroi jak najgrubiej,żeby waga była większa.

joa
@klient

W dniu dziesiątego sierpnia br kupiłem 0,26 kg szynki w siatce z wędzarni w cenie 35,90 zł za kg . Okazało się, że leje się z niej woda przez opakowanie . Oczywiście goście zjedli co innego, bo wstyd było im podać. Szynkę wycisnąłem i okazało si , że wydostałem pół szklanki wody. Trafił mnie szlak , Panie Lenarcik, posiadam wykształcenie przetwórstwa mięsnego i kupiłem takie świństwo. Apeluje do klientów nie kupujcie , szynki w siatce ona nie warta nawet 15 zł za kg. Jestem na pana wściekły.

Na sklepach praca jest ciężka psychicznie bo nie fizycznie. Panie kierowniczki nadużywają trochę swojego stanowiska. Wszyscy pracują tak samo a nie wiadomo za co kierowniczki biorą gromadę pieniędzy a jak ktoś chce przyjść do pracy to nowa osoba może dostac tylko załamania nerwowego tak jest przyjęta przez kierowniczkę sklepu. Zamiast uczyć nowego pracownika to drze się że aż strach się odezwać i nie wiadomo co ze sobą zrobic bo najlepiej może zejsc z oczu. Nawet perfumy przeszkadzają bo jedna pani stwierdziła że nie jest w stanie ich znieść. Zeby pracowac w tej firmie trzeba byc odpornym psychicznie.

ks1977
@Gość

zgadzam sie z wypowiedzią ,jest taka jedna która myśli ,że wszystkie rozumy pozjadała . A taka z niej pracownica ,że tylko faje pali na zapleczu ,że aż smierdzi na sklepie .Nie mięsem i wędliną tylko dymem . Do pracy to też nie wie na którą przyjść ?

Iza

@Markus Aurelius dziękuję za obszerny komentarz :) Aktualnie Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik poszukuje na swojej stronie pracowników na kilka stanowisk (http://www.zmlenarcik.pl/kontakt/wspolpraca/oferty-pracy). Zamierzacie aplikować? Jak dotąd opinie o firmie były mieszane, jednak minęło już trochę czasu od publikacji ostatnich - może coś się w firmie zmieniło?

ala 102

Też uważam,że kodeks pracy dla tej firmy to science fiction .Pracownik może zapomnieć o przywilejach.Nawet dni wolnych nie oddają,urlop z łaską i to tydzień.Na wypłatę czekasz ,obcinają za wszystko . Człowieku masz okazję to szukaj gdzie indziej pracy ,to getto omijaj szerokim kołem!

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników? Może dowiem się coś jeszcze?

Kozłowska

Wiatam, od zawsze robiłam zakupy w sklepie firmowym na ul partyzantów w Nowym Dworze. Przestałam tam jeździć gdyż panie są bardzo opryskliwe nie umieją doradzić i towar nie jest pierwszej świeżości. Od jakiegoś czasu jeżdżę do Czosnowa mam kawałek dalej ale jest bez porównania! Towar wyeksponowany, czysto, pachnie wędlinami! A Panie są przesympatyczne! Doradzą i zawsze uśmiechnięte ???? oby więcej takich pracowników!!

Jeśli ktoś ma predyspozycje na kierownicze stanowiska i nic nie stoi na przeszkodzie żeby awansować!!

Iza

@Gość, a jak poza atmosferą prezentuje się Lenarcik jako pracodawca? Są oferowane dobre warunki pracy? Jak wyglądają zmiany i grafik na sklepach? Warto myśleć o składaniu CV?

m kadzielska

sklep w nowym dworze mazowieckim byl jednym z najlepszych sklepow miesnch czysciutki pachnacy az sie nie chcialo z niego wychodzic kolejki az do samych drzwi wejsciowych od ponadad dwoch lat jak nie wiecej smrod brod i do domu daleko ekspedientki opryskliwe nie mile leniwe w sklepie praktycznie klientow jak na lekarstwo a co najgorsze prosze sprawdzic jakich srodkow czystosciowch panie uzywaja dlaczego tak czesto sa zmiany personelu wedliny miesa makabra takie staroci ze slow brak czy kiedys wroci do nowego dworu mazow ten prawdziwy pachnacy lenarcik chcialabym nadmienic ze z centrum warszawy moi znajomi w pachnacym i swiezutkim lenarciku robili zakupy kazdego tygodnia ten sklep juz jest gorszy jaki byl w chotomowie wstyd wstyd wstyd zrobcie cos czyzby nie zalezalo wam na renomie

Iza

@Stały klient - poproszę o przestrzeganie regulaminu serwisu GoWork.pl Forum nie jest miejscem do atakowania, czy obrażania innych osób. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze.

Co się dzieje z tym zakładem że pracownicy odchodzą?

Luna

Słabo płacą i odchodzą,na produkcji 1500 na rozbiorze niewiele więcej

danka

@klient ale to może zwyczajnie trzeba tam komuś w tej lokalizacji zwrócić uwagę? Pewnie wtedy już następnym razem będzie dobrze, bo to zazwyczaj tak działa.

sąsiad

Ciekawe jak długo jeszcze zm lenarcik będą spuszczac ścieki rowu???

franek 003

Pracowałem w tej firmie jako kierowca praca jak praca narobić się narobisz pieniędzy nie zarobisz

Do tradycyjnych to dużo im brakuje wszystko sztuczne

Zostaw merytoryczną opinię o Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik - Gzy

• Jak się pracuje w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Zobacz opinie na temat firmy Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik