Drobex Sp. z o.o.

Opinie o Drobex Sp. z o.o.

Zero

Dajcie spokój w całym Solcu w każdej firmie są wczasy pod gruszą talony na święta normalnie po 400 lub 500 zł dla dzieci też się coś znajdzie A nie do sklepu talon za 40 albo na święta za 120 szok i wstyd po 11 zł brutto na godzinę i premią wyrównane w jakich czasach wy żyjecie!!!!!

Dobry człowiek

Pracowałem w tej firmie wiele lat ,mogę z całą stanowczością stwierdzić jedno Kością całego zakładu jest pan Dyrektor działu Kontroli jakości ,której w zasadzie nie ma...opracował sobie świetny system obronny mianowicie napuszczanie na siebie poszczegolne działy ,które pózniej toczą ze sobą wojny , tym samym odciąga uwagę od siebie i swoich ludzi którzy w zasadzie robią jedno Zdjęcia wszystkiegio dookoła co się tylko rusza ,a nie biorą pod uwagę ogółu i ogromu włożonej pracy poszczegolnych działów ...dzis gdzie brakuje pracowników trzeba budować pozytywny wizerunek firmy ,marke ,klimat w pracy dzis to jest ważne dopóki nie zrobicie porządku z w/w Panem firma będzie traciła Dobrych ,drogocennych pracowników jak i Dyrektorów

Kasiapelasia
@Dobry człowiek

Pan Dyrektor jakości zaraz po Państwu K...ach jest największym lizusem u zarządzających.lata na przemian z nimi z każda plotka z każda pierdoła byle tylko się pouśmiechać i zyskać punkty i uznanie.Dzięki temu nie musi nic robić i tak długo jak jest pupilem zarządzających tak długo włos mu z głowy nie spadnie.a ponieważ zarządzający w tej firmie nie cenią uczciwej pracy i uczciwych ludzi tylko lizusów i obibokow im większych tym lepiej to w tej firmie jeszcze długo nic się nie zmieni.

MUZA

Jarek - proszę nie osłabiaj mnie - drobex to dno dna dnem poganiane - uciekaj ile sił w nogach od tego zakładu. bo Cię wchłonie, wykorzysta za bezcen siły witalne i wypluje.

Darmocha
@MUZA

Bez przesady.Wy młodzi nie jesteście nauczeni pracy chcecie wszystko dostać za darmo

Bishop
@Darmocha

Przypominam ze to mlodzi sa przyszloscia, a ci nie chca wegetowac tylko sie rozwijac, zakladac rodziny. Jak tobie pasuje praca niewolnicza to zachowaj to prosze dla siebie, inni maja cos do zrobienia w zyciu. Zdegustowana: prosze cie mow za siebie, bo ja wole pracowac tak jak napisane na umowie, 40godzin w tygodniowo a w soboty przychodzic kiedy mi sie zachce, ot mam do tego prawo. https://bezprawnik.pl/grzywna-za-lamanie-prawa-pracy/ Powoli doganiamy inne kraje to i u nas bedzie kiedys zrobiony z tym porzadek, tylko zeby wszyscy mlodzi nie uciekli do tego czasu :)

@Bishop

Zwolnij sie.Poszukaj innej pracy dla siebie.

Zdegustowana

Tyle obiecywań że czas pracy się wynormuję a tu kiszka upały ponad 30 stopni a tu na dodatek soboty po dwie zmiany do 20 nam ładują!ciemnoto kierowniczo-zarządzająca wbijcie sobię do głowy że już wolimy w ciągu tygodnia przychodzić na 5 niż w soboty dwie zmiany tyrać!już niedługo pigmeji będziecie zatrudniać bo chętni na pracę w tym zakładzie zza granicy się kończą jeśli nie zmienicie stylu zarządzania boshhhe czy naprawde te soboty nie mogą się kończyć jedną zmianą?

Zdegustowany
@Zdegustowana

Zwolnij sie i po sprawie

czarny
@Zdegustowana

najlepszy jest dojazd z torunia bo lepiej nie mówić.

Czy po rozmowie w Drobex Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Faktycznie czytając komentarze też jestem za tym aby w tyg już pracować 1-5 ,ale sobota jedna zmiana warunek konieczny

Ulala

Tylko w Drobex jest możliwe żeby szefem produkcji była osoba bez mózgu !

Ulala
@Ulala

A myślałeś żeby się zwolnić jak nie pasuje

Margo
@Ulala

No tak, każdy kto nie myśli jak ty jest bez mózgu.Ciekawe, typowe myślenie wieśniaczka...

Bleblebleble

Dramatycznie okropna firma!fuj!!! jesli nie umiesz się podlizywać i kablować na innych - możesz pracować aż ci garb urośnie a i tak nic z tego nie będzie. Nie ma żadnych szkoleń pakietow socjalnych choć w ogłoszeniach o prace o tym piszą nic!!!sa za mandaty za zła prace przydzielane przez kontrole jakości jak przysola raz i drugi po 200,300 złoty to przy niskich pensjach w tej firmie lepiej się opłaca siedzieć w domu i nie pracować niż użerać w tym chadziajewie. Wszyscy w solcu już wiedza ze lepiej paść z głodu niż zatrudnić w drobex a teraz tez już zaczynaja to widzieć pracownicy z Ukrainy.nie polecam pracy tam nawet najgorszemu wrogowi.

Bleblebleble
@Bleblebleble

Pracujesz jeszcze w tej firmie ?

Tomasz

Świetna firma i pewnie dobrze się pracuje. Czy firma potrzebuje pracowników?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Drobex Sp. z o.o.?

Aldona

Atmosfera? SMOG...!!!

Pracownica z musu

Niestety drobex to firma której nikomu nie polecam. Są ukraińcy którzy pozorują prace oraz ludzie którzy są na chorobowych non stop lub dziwnych chorobowych ludzie nie przychodzący w soboty do pracy (W.P) oraz ludzie ulegający rzekomym wypadkom w pracy będąc pod wpływem (P,M). Dlaczego nikt tego nie zauważa. dawniej tak nie było o robię tam już kilka lat,

NICK
@Pracownica z musu

Do roboty nierobie...

Edyta

@Hans, takie wyrażenia są niedopuszczalne - ostrzegam, że Twój komentarz może zostać usunięty przez moderatora. Przeczytaj proszę nasz regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin ), aby wiedzieć, jakie są zasady panujące na GoWork.pl @Pracownica z musu, a jak oceniasz, poza pracownikami, ogólnie sytuację w firmie? Jakie warunki oferuje Drobex Sp. z o.o.? Może warto porozmawiać z kierownictwem o Twoich opiniach odnośnie innych pracowników?

@Edyta

Ta ta ta straszyć to ich a nie nas...prawda się zawsze sama obroni...ubeckie metody despotycznej Helgi są wszystkim znane...

@Edyta

Co to ma być straszysz kogo i dlaczego...jak Moderator uzna za słuszne to usunie post a póki co to do roboty !!!

ABC

Są na szczęście w Solcu normalne firmy, które szukają pracowników i nie ściemniają przy wynagrodzeniach. Proponuję przejść się ulicą Toruńską w okolicach wiatraków.

Żyd
@ABC

A co to jest- reklama katolickiego solbetu

@ŻYD
@Żyd

pewnie pasaco

Alejaja
@Żyd

W solbecie nawet przerwy śniadaniowej nie doświadczysz ot co, taki pro chrześcijański zakład.. pościsz 8godzin hahahha

Hans

Co to ma byc....despotyczna Helga która rządzi portierami i jej ubecka donosicielka Hanna....już niema ludzi którzy by chcieli z tym duetem ubeckim pracować...

ddd
@Hans

gdzieś ktos coś

Hubabuba

Hahahaha, ale hity tu idą. Najlepsze są Haccapy. To są czubki, zero współpracy. Tylko chodzić i robić fotki wszystkim i wszystkiemu. Mogliby się do uczciwej pracy zabrać, a nie pradukcja jeszcze pracuje na tych dłubibabolów.. Jak widzę babsko które robi zdjęcie flaczków na pojemniku to aż normalnie śmiech mnie rozpiera. Brak słów, z resztą wszystko już chyba zostało powiedziane w niniejszych komentarzach. Kariery sie tam nie zrobi, chyba że pod *pie *rdalasz. :D

KCW

Co to jest ? ? ?

GG ZZ

analfabetyzm wtórny i funkcjonalny !!!

JK

Masakra analfabeto tylko na produkcję się nadajesz ... Nie rób wstydu tym którzy chcą pracować. (usunięte przez administratora)?? Ty naprawdę masz z głową. A kible zamknięte bo palisz krowo wagowa, a ja nie mam zamiaru smierdziec tym gównem. Tak większość ludzi na produkcji to solecka, źninska patologia ludzie bez wyksztalcenia, buraki ile im nie dasz ciągle mało. Obojetnie kto będzie szefem wam i tak będzie źle. Zwolnić się jak nie pasuje krowy leniwe nikt Was na siłę tu nie trzyma.. Gdzie wasza fabryka czekolady ???? Haha (usunięte przez administratora) Wszystkie firmy czekają na Was o otwartymi rękoma .. Będziecie dobrze zarabiać i będziecie szczęśliwi .. Buuuuuaaaaaaa..

Mot

Jedna wielka porażka. Chcecie/my produkować jak najwięcej a nie potraficie uszanować pracowników. Nowy szef JK wygryzł starego SK i co? to jest niby ta poprawa? Ta pani to Anty Szef Produkcji... Ten człowiek nie nadaje się na to stanowisko pokazał już m.in. kopiąc dołki pod wszystkimi. Zasada po trupach do celu na razie się udaje państwa Kra.. Jeśli chcecie żeby pracownicy do was wrócili zacznijcie od zmian w kadrze kierowniczej a szczególnie JK. Obecnie produkcja potrzebuje Szefa Produkcji i Brygadzistów a nie jakąś Kobietę która ma problem z zachowaniem się w odpowiednich sytuacjach. Bądź Brygadzistów co maja poukładane w głowie. To śmieszne by człowiek m.in. za to ze podczas pracy się odezwie bądź źle spojrzy dostaje 200 zł "mandatu" bo pani kierownik ma dzisiaj zły dzień. Żenująca postawa ale zapewne góra też o wszystkim nie wie. Za chwile wszyscy już pouciekamy. Bo wszyscy dostaną w głowę... Z pozdrowieniami Jeden/na z WASZYCH pracowników.

KCW
@Mot

Jeszcze nie uciekliście? Strach nie pozwala?Pierdoły piszesz.

Xxxx

Jest gorzej niż za czasów Kozłowskiego ludzie zamiast być nagradzani do ciagle są tylko upokarzani przez panią kierownik chodzi tylko po hali i ciagle krzyczy na Ukraińców i na nas Polaków i zamiast pracować spokojnie to tylko myślisz kiedy ci wlepi mandat bo coś się jej nie spodobało albo ma zły humor i zamiast skupić się na pracy to myślisz czy przetrwasz spokojnie dzień jak długo będzie czuła się bez karna i że nikt ani nic jej nie zrobi i tylko a potem ciagłe pytania czemu tak mało ludzi ? Nigdy nie będzie pracowników w tym zakładzie jak będzie nadal taka sytuacja jaka jest w tej chwili.Godzin mniej ale co z tego jak człowiek mniej zarobi. Reasumując zmiany które miały być lepsze są coraz gorsze. Pytanie kiedy dyrekcja się za to weźmie ? Chyba NIGDY

Kcin
@Xxxx

Zawsze możesz sie zwolnić i poszukać lepszej pracy.Powodzenia

Yupi
@Xxxx

No Pani kierownik BRAWO TY! Nikt nie jest niezniszczalny nawet Ty!

Janusz

Warto starać się o pracę w firmie? Może ktoś podpowie jakiś wskazówki?

Czy to ważne
@Janusz

Nie warto bo to prawdziwa patologia !!!

Kay
@Czy to ważne

Dlaczego patologia ?

Gnom
@Janusz

Tam jest teraz jeszcze gorzej jak za Kozłowskiego. Patol goni patola. Chlanie i cpanie po szatniach nic więcej. A przełożeni udają że nie widzą tego. Brak słów. Czekać tylko aż któremuś Palma odjebie.....

DOBRY
@Gnom

WITAM praca w tej firmie jest ok . Dostajecie minimum na starcie potem tylko ci ściemniają i nic więcej nie dostaniesz . Płaca jest taka że szkoda gadać premia wliczana do wypłaty . Jeśli na rozmowie obiecają ci np 2400 to jest to kwota brutto z premią . Nadgodziny tylko tak możesz dorobić .Dyrekcja kreci cały czas podwyżki były jak śnieg w zeszłym roku. Krew mnie zalewa jak widzę DD i to co zrobił z tym zakładem .Omijacie szerokim kołem ten zakład teraz nie czas bym tam podejmować pracę jest to raczej miejsce na przetrwanie . Firma perspektywiczna tylko jak już wcześniej wspomniałem zmiany winny być od góry. Pomyślności w Nowym Roku dla wszystkich pracowników i podwyżki może dyrekcja będzie miała odwagę stanąć w interesie pracowników a nie dbać tylko o własny stołek .

Lance Bishop

Wszystko zostalo juz napisane, nie chce sie czytac? Swoja droga ciekawe kiedy zniosa te zmiany 10cio godzinne, przeciez to jawne lamanie prawa, po 8 godzinach przysluguje dodatek 100%. Ciekawe tez ze inspekcja pracy niczego nigdy nie wykrywa nieprawidlowosci, co tam ze raz na kiedys kogos maszyna wciagnie czy palec urwie.. Juz nawet pracownicy ukrainy nie chca pracowac, robia co chca a mobilizacja to mandat 200zl, czysta kpina i wtedy nie ma sie co dziwic ze podejmuje sie pracy tylko patologia ktora potem gania po produkcji za przelozonymi z nozem czy okradnie wspolpracownika z odziezy, telefonu czy pieniedzy. Reasumujac: pracujesz ciezko i dlugo w dodatku okrada cie zaklad i wspolpracownik. Zapraszamy.

ben

podobno kozłowskiego zwolnili ???

Zostaw merytoryczną opinię o Drobex Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Drobex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drobex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drobex Sp. z o.o.?

Drobex Sp. z o.o.