Opinie o Lis Sp. z o.o. w Sierakowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lis Sp. z o.o. w Sierakowice

Czy zdarzają się nadgodziny w Lis Sp. z o.o.?

Dlaczego prawie nikt się nie wypowiada o pracy od dłuższego czasu? Wszystko jest git i dlatego nikt nie zagląda? Przyznam, że chcę aplikować też na to stanowisko ekspedientki, ale zastanawia mnie czemu to ogłoszenie ciągle wisi na stronie. Po poprzednim komentarzu widzę, że co najmniej od listopada. Dostaje się tam umowę o pracę ? Ta miła atmosfera to prawda? Tak opisali pracę w ofercie.

Obserwatorka Nowy wpis

Kiedyś byłam w sklepie przy ul. Słupskiej w Sierakowicach. Chciałam kupić wyroby tej firmy i w związku z tym zapytałam obsługującą mnie ekspedientkę o cenę towaru no i czy poleca zakup . Wówczas do sklepu weszła Pani W.,podeszła do lady ,i .......... i tak jakby mnie nie zauważając przerwała naszą rozmowę -zaczęła wypytywać ową sprzedawczynię na tematy ostatniej dostawy, wagi i ilości otrzymanego towaru; czyli na tematy zupełnie nie związane ze sprzedażą i kompletnie mnie nie interesujące mnie. Pomyślałam sobie , że to bezczelny, wręcz chamski sposób na ignorowanie klienta . Sama pracuję w handlu i wiem, że to klientowi zawdzięcza się zbyt a co za tym idzie-zysk. Od tego czasu nie jestem klientka tej firmy.

Pan Zet Nowy wpis
@Obserwatorka

... i ze względu na Panią W.- przez ten epizod- nie kupuje Pani w tym sklepie ?

Martyna

A co sądzicie o warunkach pracy zapewnianych przez tą firmę ?

Brałeś udział w rekrutacji do Lis Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
danuta

w piatek tzn23 kwiecien 2021r w skepie RUMIA UL.DOMBROWSKIEGO 14C CHCAC KUPIC SZYNKE WIEJSKApani zaproponowala z lady sucha nadajaca sie do zwrotu a nie do spozycia za41,90 za kg pokazalam ze prosze z lady chlodniczej stojacej,potem poprosilam poledwice surowa znow zaproponowala produkt nie nadajacy sie do jedzenia i dotego dodala ze nie rozpocznie nowej powiedzialam ze nie zaplace tyle pieniedzy za kg tej wedliny dodaje przy tym ze kupilam weddline w calosci kielbaski sycylijskie wyeksponowne luzem tez byly stare nie nadajace sie do jedzenia bylam zmuszona kupic opakowanie majace wage 0,510kg za 24,90kg a nie z wyboru 4 lub 6 szt prosze cos z tym zrobic

Gutek

Ja słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca i dziwę się niektórym wpisom. Zawsze można zmienić pracę!!

Stella

Czy firma potrzebuje może pracowników? Jak się pracuje?

Dlaczego nie ma sklepu w Wejherowie tyle wolnych miejsc wszędzie jesteście a u nas was nie ma w Wejherowie

mm

Informacje podane w komentarzu to fałszywe spekulacje. Firmę LIS polecam w 100%

Bochenek chleba

Ja polecam tą firmę solidna i wypłacalna.Zawsze mozna się dogadać w każdej kwestii zarówno dnia wolnego jak i wynagrodzenia.Wystarczy usiąść do rozmowy.Mnie tam jest dobrze i chętnym polecam.Powyższe wpisy uważam za chęć odwetu za nie uczciwe stosowanie się do zasad panujących w tej firmie.Wynagrodzenie zawsze płacone na czas ,grafik elastyczny,szacunek do pracownika.

Ola

Ok,to wytłumaczcie mi skoro jest w tej firmie tak żle to dlaczego załoga w sklepach nie zmienia się? A to,że wędliny są szprycowane H2o i nie tylko to akurat prawda(mówię to jako stała klientka i mam porównanie z wędlinami sprzed 10 i więcej lat),a szkoda.......

admin

Wiesz co dzieje się w firmie Lis Sp. z o.o., jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lis Sp. z o.o. - Sierakowice

Lis Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Radosna 36 lok. 4
    70-752 Sierakowice