Lis Sp. z o.o.

Sierakowice

Opinie o Lis Sp. z o.o.

Xyz

Firma masakra. Pracownik nie ma prawa do własnego zdania. Pracowałam tam półtora roku. Nie szanują ludzi. Od stycznia do marca bez dnia wolnego, a gdy z koleżanką upomniałyśmy się o zastępstwo aby wziąć wolne bezszczelnie slyszałyśmy NIE DACIE RADY? . A kto ma chęć pracować po 13 godzin? . Obie czułysmy się jak bezdomne. Tylko łóżko do sklepu przynieść. Koleżanka rzuciła pracę a ja zostałam sama. Dzień w dzień 10 godzin od poniedziałku do piątku i 9 godzin w soboty. Praca bez przerwy na posiłek,bez możliwości skorzystania z toalety. Kazano mi nawet przekladac wizyty lekarskie. Dzwoniono w trakcie zwolnienia zebym przyszła. Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Sklep prowadziłam ponad pół roku,ale aneksy do umowy się nie doczekałem. Nie długo po tym dostałam wypowiedzenie. Na rozliczenie czekałam tydzien,pomimo ze KP zobowiązuje pracodawcę do rozliczenia się w ostatnim dniu zatrudnienia.

mm
@Xyz 06.10.2016 16:33

Informacje podane w komentarzu to fałszywe spekulacje. Firmę LIS polecam w 100%

Sprzedawca

Nie polecam pracy .Nie zarobisz a urobisz się jak wół nadgodziny nie płacone jak w cywilizacji to się robi. Dzikie zmiany grafików bo ktoś ucieka do normalnych firm gdzie nieroby z biura nie wtykają nosa w (usunięte przez administratora) i nie szukają na ciebie haków aby nimi podlizać się górze. Ciągłe ploty i donosy . Masz dzieci źle nie masz źle bo pewnie chcesz mieć. To prawda dłużej tam pracują starsze kobiety które już gdzie indziej nie mają szans i nie mają siły to wysprzątać ale za to wciskają stary towar to szefostwo innych rzeczy nie będzie widzieć. Jak będziesz uczciwa i smrody wyrzucisz to będą cię oskarżać o kradzież bo mają straty.

Omijajcie z daleka. Wyroby pełne chemii. Wdzieliście kiedyś ich skład? ciekawe dlaczego nie a powinien być dostępny w każdym sklepie i przy każdej wędlinie. Pasztetowe i pasztety to dopiero cuchnący mix z sypanymi bez kontroli aromatami. Nigdy nie pracujesz 8 godz tylko 11- 12 i masz się cieszyć że możesz harować. Za nadgodziny jak się wykłócisz to coś ci z łaską dorzucą a potem zwolnią dlatego ciągle brakuje sprzedawczyń. Stare panny z biura nie lubią ładnych nie daj Boże mądrych kobiet dlatego starsze , bez poczucia podstawowej higieny łapią baby nie są wymagający. Smacznego

Aga

Nie polecam mięsna. Czuję się oszukana i uważam, że sprawa powinna trafić do rzecznika praw konsumenta. DLaczgeo nasze wiejskie kaszubskie świnie wywożone są do innych krajów a nam przywozicie świnie z Mołdawii? Bo co, bo są tańsze?! Skandal!!!

Rozczarowana

Nie polecam pracy !!!!! Uważajcie na pania kordynatorke co mowi do godzin pracy .Rozmowa wyglada nastepujaco " praca jest zmianowa po 8 godz "w rzeczywistosci okazuje sie: 3 dni w tyg po prawie 11 godz .Przepraszam ale pani kordynatorko prosze byc powaznym nikt tu dzieckim nie jest !!!!

Bochenek chleba

Ja polecam tą firmę solidna i wypłacalna.Zawsze mozna się dogadać w każdej kwestii zarówno dnia wolnego jak i wynagrodzenia.Wystarczy usiąść do rozmowy.Mnie tam jest dobrze i chętnym polecam.Powyższe wpisy uważam za chęć odwetu za nie uczciwe stosowanie się do zasad panujących w tej firmie.Wynagrodzenie zawsze płacone na czas ,grafik elastyczny,szacunek do pracownika.

Ola

Ok,to wytłumaczcie mi skoro jest w tej firmie tak żle to dlaczego załoga w sklepach nie zmienia się? A to,że wędliny są szprycowane H2o i nie tylko to akurat prawda(mówię to jako stała klientka i mam porównanie z wędlinami sprzed 10 i więcej lat),a szkoda.......

Nina

Tak obrzydliwych wędlin nie jadłam nigdy,wszystko naszprycowane wodą. Jak przyniosłam szynki do domu to w siatce bylo pelno wody. Mielonką musiałam poczęstować psa chociaż bałam się.

Wiesz co dzieje się w firmie Lis Sp. z o.o., jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.

Zostaw opinię o Lis Sp. z o.o. - Sierakowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lis Sp. z o.o.