Opinie o Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski w Wola Cyrusowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski w Wola Cyrusowa

Zibi

Wystarczy dobrze zarabiać i każdy sam sobie opłaci to na co ma chęć.

Co wchodzi w socjal Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski?

Odp

Nic

Miron

Drodzy klienci to forum pracownicze więc swoje uwagi kierujcie na inny adres,

Ala

Kiedyś to była fajna firma teraz trzeba kupić 2 kg serduszek żeby z tego uzyskać 80 dek. do wykorzystania. Serduszka wyrywane są z kawałkami wątroby, albo płuc pełno błon .Serca są nabite skrzepami krwi.Obrzydliwe myślę że poprawią jakość swoich wyrobów.I taki sort sprzedawany jest w sklepie firmowym .A przecież to wizytówka firmy Moje sugestie dla Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski: Poprawić jakość.Pozdrawiam

Artur
@Ala

Zdadzam się z panią Ala,katastrofa jest a na Próchnika w sklepie pani sprzedaje mrożone serca i żołądki kiedyś kupiłem tam skrzydełka i niestety do kosza tak jest właśnie

monika
@Ala

Pracowałam kiedyś w tej firmie i niestety żadnych paczek,na święta żadnych premi nic jak by szef zapomniał że ma pracowników a pensja nie całe 2000zl.zero socjalu nic i dlatego już tam coraz mniej osób chce być trzeba pomyśleć o ludziach a szczególnie na święta o tak tam jest,

Iwona
@monika

Dziękuję za Twój merytoryczny komentarz odnośnie warunków pracy. Większość tutejszych komentarzy pochodzi od konsumentów korzystających z usług firmy Piórkowscy Ubojnia Drobiu, Twój natomiast rzuca światło na kwestię pracowników, dlatego jest bardzo ważny. Zechcesz może jeszcze powiedzieć, czy w firmie pracuje się w systemie zmianowym (wraz z nockami), czy jest tylko jedna zmiana? Jak to wygląda?

anna
@monika

Witam zgadzam się z panią Monika tak jest niestety w tej firmie szkoda że nie dba o pracowników bo żeby nie sprzedawcy to raczej marne szanse na zyski a zmian nocnych to my na sklepach nie mamy Pani Iwonko a premii niestety nie było i bardzo szkoda bo jak ludzie mówią że od swoich szefów dostają paczki,bon,lub premie to serce ściska tak jest tu w firmie Piórkowski

Staś
@Ala

Witam a ja cenię tą firmę towar dobry,Panie miłe, grzeczne czysto w sklepach,Tylko jeden problem jest powinny być Terminale jest dużo ludzi którzy wychodzą bo nie ma płatności kartą

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCYJNY wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
gosia

Przecież jest juz odpowiedz na pytanie zarobków czy uważasz że co mc się coś zmienia raczej nie

Jak wyglądają dziś zarobki w Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

Dorota

Witam nic się nie zmienia czyli dalej mniej niż 2000

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

kasia1982

Jestem klientką od już czterech lat na tym sklepi nigdy nie spotkałam się by Pani była nie miła nie raz stałam w kolejce zawsze jest świeżo czysto towar w ladach pięknie wyłożony jak by była taka nie dobra to by nie miała tylu klientów Pani X która się jej uczepiła to niech się zastanowi co pisze .Ja jako klientka jestem zadowolona bardzo i moje koleżanki też.

zosia
@kasia1982

Pani Kasiu ale ta Pani to pracuję dopiero 2 lata wiec wcześniej była inna Pani

dorota
@kasia1982

Składam najszczersze kondolencje naszemu szefowi oraz rodzinnie z powodu śmierci Żony naszej szefowej Pani Piórkowskiej ????

Niech pani wstani wcześniej i zrobi zakupy a ni śpi się do południa i pretensje do kogo. A towar jak się sprzeda to jest pusto w lądach. A jeśli zazdrościsz wyglądu tej pani to zadbaj też o siebie głuia babo. Sklep jest ok. Pozdrawimy

Magda

Jak sie wstaje w poludnie to nic dziwnego ze miesa juz nie ma. Pani ze sklepu na Kilinskiego zawsze obsluguje klientow z usmiechem i indywidualnym podejsciem. Nie zdarzylo mi sie zeby kogos traktowala przedmiotowo albo nie grzecznie. Co zlego w tym ze ma przyklejone rzesy? Miliony kobiet je nosi, to samo jesli chodzi o kolor wlosow (ktory na marginesie juz dawno zmienila) jaki to ma wplyw na prace? Podsumowojac, Pani Dorota jest jedna z najlepszych ekspedietek z jakimi mialam stycznosc, zawsze doradzi, nigdy nie kreci nosem. Nawiazujac do opini wczesniejszej, potfel ma przy kasie zeby rozmieniac pieniadze, to swiadczy o tym ze wczesniej przygotowyje sie do pracy. Przez niektorych przemawia chyba tylko zazdrosc, a pozniej maja pretensje, ze ludziom sie nie chce byc milym dla kogos takiego :/

klijent
@Magda

wszystko prawda pani na kilinskiego jest beszczelna i wyglada jak manekin a w sklepie rzeczywiscie portfel jest w szufladzie i ceny inne niz w sklepach tej samej firmy tylko czemu???????? a to trzeba wyjascnic u szefa tej firmy prosty przyklad jaja na prochnika lub zachodniej po 6.50 a u pani doroty 8 a roznica do portfela pod szufladke

Dominika
@anonymous

Wyglądam o wiele lepiej niz ta pani i nie musze sobie doklejąc nic żeby ładnie wyglądać. :) Do sklepu jak się pójdzie o godz 10 to już praktycznie nic nie ma.Poza tym są chyba jakieś przepisy bhp,żeby chodzić w fartuch,a nie w zwykłych ubraniach w których dotyka mięsa

Dominika
@anonymous

Anonimus,ja w pracy to jestem już od 7 rana więc nie śpię do południa,Poza tym niczego tej pani nie zazdroszczę,bo wyglądam o wiele lepiej i nie muszę na siłę się upiększać jak ona co daje jej odwrotny efekt.Każdy ma prawo wyrazic swoją opinię-wolałam poprzednia panią :) u tej zakupów nie zamierzam robić.POzdrawiam

@Dominika

Sklep ok zawsze czysto i obsługa mila. Najlepszy hit to te drużyny dewotek wystające od 8 pod sklepem. Przejść nie można bo 30 osób jak za komuny chodnik blokuje. Skoro sklep otwarty od 9 to idę na 9 nie! A o 9.30 już pusto bo wpadła banda emerytów którzy nie mają co z czasem robić

Simon

Dawaj Dominika foto. Zobaczymy jak Ty wyglądasz. Jechanie komuś po wyglądzie jest słabe. Skoro ty jesteś taka gwiazda to czemu robisz zakupy w tanim sklepie

emeryt
@Simon

Emeryci też ludzie trzeba zamawiać tyle towaru by wystarczało dla wszystkich a nie dla wybranych czyli tych co z zaplecza wychodzą u tej pani

@emeryt

Haha ale bzdury. Zamawiam się tyle ile potrzeba danego dnia. Zamówisz za dużo to zaraz opiszą życzliwi że towar stary. Jest wolny etat proszę się zatrudnić i pokazać jak należy prowadzić sklep

Leszek
@emeryt

o moj boze biedny Panie emerycie !!!!!! ja tam nigdy na zapleczu nikogo nie widzialem , ale za to czesto widze kobitke , ktora jest uprzejma , grzeczna i pomocna dla starszych osob.

Klientka

jeju jeju Pani Dominiko , chcialbym Pania zobaczyc czy z Pani taka laska zeby na kogos jechac ze tlusta baba. Bog Pania skarze urodzi Pani dziecko i przytyje 50kg. hahahahaaa. Kim pani jest zeby takie rzeczy wypisywac. I jak moze Pani oczerniac kogos ze pracodawce okrada. Zgadzam sie z paroma tu osobami. Te smieszne opinie i bezczelne wypisuje jedna albo dwie osoby ktore nie lubia sie z pania ekspedientka prywatnie. Jakim to trzeba byc bezczelem i cwokiem zeby takie rzeczy wyrabiac.

Od jakiegoś czasu robię zakupy na rynku Gorniaku jest tam sklep firmowy w/w firmy. Obsługa jak obsługa....jaka płacą taka praca ...pani ciągle z telefonem przy uchu ciągle niezadowolona ale to mało ważne w porównaniu z jakością sprzedawanego towaru Kupione w sobotę"świeże"parówki w poniedziałek śmierdzą .

Leszek
@Marta

niech Pani wlaczy lodowke do pradu to nie zasmierdna

załamana klientka

Niestety w tej ich firmie to chyba sami głusi i ślepi pracują bo jak można trzymać kogoś takiego jak ta pani z Kilinskiego i ludzie jej nie chcą a oni nic chyba że ma dobre układy bo tak wyglądać i pracować w sklepie Wstyd nie polecam tego sklepu

@załamana klientka

Tak wyglądać tzn jak? Pani zawsze zadbana umalowana sklep czysty więc o co chodzi? A rozumiem już brakuje fartuszka i czepka rodem z PRL no tak faktycznie duży minus. Proszę założyć czepek i liczyć na kartce szarego papieru wtedy dopasuje się pani do wyglądu i mentalność klientów. Co za ludzie !

patryk

Niestety wszystko prawda może poprostu trzeba napisać lub zadzwonić do nich do firmy bo jak tak dalej pójdzie to sklep na Kilinskiego trzeba będzie zamknąć a szkoda by było ale P.Dorotka do tego doprowadzi

Jeśli będzie pani dalej pisać nie prawdę na temat sklepu to zgłoszę to na policję o pożywienie osobiste.

michal

witam to wszystko co napisala pani dominika to prawda a reszta to stek klamstw a reszta ktora zostala napisana to zapewne jej wpisy lub znajomych tej pani daleko tej pani do uczciwosci i dobrego wygladu

Andzia

Pani na Kilińskiego w sklepie jest bardzo sympatyczna. A jeżeli idziesz za późno po zakupy to winna jesteś ty.A nie ekspedientka.

dorota

Witam jest zle u nich nie płaca wiecej niz 2000zl powiem ze nawet premie sa do tylka tylko obiecuja i na tym sie konczy pozatym wieczny balagan w papierach i braki wedlug nich oczywiscie a panie na w sklepach robia co chca tam w tej firmie nikt nie żadzi

ania

Witam wszystko bylo by dobrze ale trzeba pomyśleć nad płatnością kartą w sklepach jest 21 wiek a u nich trochę tyły a po 2 sklepy otwarte i zamykane jak sie podoba pania

Miron

Czy jest jakiś powód, że od kilku miesięcy nikt nie pisze na forum? Mam nadzieję, że to wynik bardzo dobrej atmosfery w pracy?

Iwona

W wątku wypowiada się wielu klientów firmy. Chętnie usłyszymy również od jej pracowników. Jakim pracodawcą jest firma? Jakie są plusy Twojej pracy? Podziel się swoim doświadczeniem z osobami, które szukają informacji na temat pracy.

Mieczysław

Niestety na sklepach śmierdzi,panie czasem niemiłe ale cóż sie można spodziewać za takie smieszne pieniądze??? Więc same sobie dorabiają na sklepach.Widziałem jak ekspedientka ćwiartowła towar żeby sprzedać z zyskiem dla siebie,zamist jednego asortymentu sprzedaje dwa-jedno na kase drugie do portfela który trzyma pod kasą,jest to nagminne ( nie jest t rozmienianie pieniędzy),portfel słuzy do chowania kasy zarobionej na lewo.zgłaszałem to do ale firma ma to gdzieś.Mieszkam na przeciwo sklepu na KIlińskiego przy Wigury i widzę co tam sie dzieje.Towar zamrozony to standrd :( Ogólnie nie polecam tego sklepu-niemiła baba która przychodzi tylko poplotkawać i zarobić na sztuczne rzęsy :)

Odbiorca

POLECAM FIRMĘ Od lat współpracuje z Ubojnią Piórkowscy i nigdy się nie zawiodłem POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski - Wola Cyrusowa

• Jak się pracuje w Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski