Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski

Wola Cyrusowa

Opinie o Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski

Miron

Czy jest jakiś powód, że od kilku miesięcy nikt nie pisze na forum? Mam nadzieję, że to wynik bardzo dobrej atmosfery w pracy?

Iwona

W wątku wypowiada się wielu klientów firmy. Chętnie usłyszymy również od jej pracowników. Jakim pracodawcą jest firma? Jakie są plusy Twojej pracy? Podziel się swoim doświadczeniem z osobami, które szukają informacji na temat pracy.

Mieczysław

Niestety na sklepach śmierdzi,panie czasem niemiłe ale cóż sie można spodziewać za takie smieszne pieniądze??? Więc same sobie dorabiają na sklepach.Widziałem jak ekspedientka ćwiartowła towar żeby sprzedać z zyskiem dla siebie,zamist jednego asortymentu sprzedaje dwa-jedno na kase drugie do portfela który trzyma pod kasą,jest to nagminne ( nie jest t rozmienianie pieniędzy),portfel słuzy do chowania kasy zarobionej na lewo.zgłaszałem to do ale firma ma to gdzieś.Mieszkam na przeciwo sklepu na KIlińskiego przy Wigury i widzę co tam sie dzieje.Towar zamrozony to standrd :( Ogólnie nie polecam tego sklepu-niemiła baba która przychodzi tylko poplotkawać i zarobić na sztuczne rzęsy :)

Odbiorca

POLECAM FIRMĘ Od lat współpracuje z Ubojnią Piórkowscy i nigdy się nie zawiodłem POZDRAWIAM

Marta

Od jakiegoś czasu robię zakupy na rynku Gorniaku jest tam sklep firmowy w/w firmy. Obsługa jak obsługa....jaka płacą taka praca ...pani ciągle z telefonem przy uchu ciągle niezadowolona ale to mało ważne w porównaniu z jakością sprzedawanego towaru Kupione w sobotę"świeże"parówki w poniedziałek śmierdzą .

Marta

ila

najważniejsze że kasa jest zawsze na czas i wzystko sie zgadza, widać ze dobrze prosferują i działają.

Anonim

Jak w każdej firmie, są gorsze i lżejsze dni ale według mnie firma jest jak najbardziej ok, pracuję już rok i zawsze dostawałem wypłatę na czas, pracuję na tyle ile się umówiłem i gra gitara potocznie mówiąc :).

ewelinka

kilka firm się o mnie upomina, spokoju mi nie dają, ale ciekawi mnie jeszcze, zanim podejmę decyzję, jakie warunki pracy ciekawe mogłaby zaproponować mi firma Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski, m,uszę mieć takie info żeby podjąć decyzję. więc proszę napiszcie jakie są plusy z pracy u niich i co mają lepszego od innych jako pracodawca

ile pracy?

dobra to jak jest yle pracy to jak to się na wypłatę przekłada. Wiecie - bo zależy mi bardzo, żebyt zarobić jak najwięcej, bo wiadomo, że każdy chce rodzinę utrzymać w jak najlepszym standardzie. prosze bardzo o przekazanie informacji na ten temat, zalezy mi żeby sprawić sobie najlepszą możliwą pracę.

bezrobotny

[usunięte przez moderatora] wielokrotnie ptaszyska są zamrażane po dostawie na zapleczu odmrzrzane gorącą woda [usunięte przez moderatora] Filet czy pałeczki to jadna wielka ruchoma galaretka wygląd szary opślimaczały nie nadajacy się do kompsumcji A czy macie utylizacje nie Traktujecie człowieka jak świnie który wszystko kupi i zje . proszę samemu ugotować rosół

zosia

pańskie wyroby to jeden syf [usunięte przez moderatora]

Piórkowski

Jakość drobiu jest zła wyroby są tak nafaszerowane chemia /ze nie sposób [usunięte przez moderatora] podać dziecku . [usunięte przez moderatora]

Adam

[usunięte przez moderatora] To gra pozoru ze twój sklep przyniesie zyski Przelicz sobie Koszty za lokal prąd podatek ZUZ tak na początek W sklepach firmowych są ceny takie jak kopiłeś z watem juz jesteś na straconej pozycji albowiem twoja marzą zawyża ceny co z kolei napędza koniunkturę i klienta Piórkowskim [usunięte przez moderatora]

klient

Wczesnym rankiem chciałam dokonać zakupu był to sklep firmowy przy ulicy Pruchnika . Weszłam do sklepu /sprzedawczyni była zajęta więc mnie nie zauważyła zobaczyłam jak pracownik rzuca kurczaki o Posackie Spytałam się o przyczynę odpowiedziała ze kurczaki sa zamrożone .pozostawię to bez komentarza . [usunięte przez moderatora] Zrezygnowałam z zakupów w trosce o stan zdrowa mojej rodziny Sklep był brudny śmierdziało nikotyna . [usunięte przez moderatora]

Anna

W zupełności się zgadzam

Anna

pracowałem [usunięte przez moderatora] na dobre mi nie wyszło 12 godz pracy . [usunięte przez moderatora] Pisze z myślą w tym celu zęby ostrzec naiwnych licząc ze współpraca z Piórkowskim będzie owocna .

aga - 2012-04-04 22:43:53 do dupy!!!!!!Na ubojni drobiu pracuią same emeryci i renciści- a jak rozumiem renta chorobowa [usunięte przez moderatora]

julianna

Tragedia!!! [usunięte przez moderatora]

KLIENT

Niestety jakość fileta II jest koszmarna, kupowane w ZGIERZU!! Może nazwijcie to ODPADKI z kurczaka, czy jakoś tak? Wyszło więcej odpadu niż mięsa za ~8 zł za kg. Więc wychodzi po 16!!! Jak normalny wychodzi po ~13-14 więc gdzie tu logika? Co do Fileta normalnego, hmm no powiedzmy OK.

To nie prawda co piszecie !!! Pracuje u PIÓRKOWSKICH kilka ładnych lat i jestem zadowolony Nigdy nie czekałem na wypłate a zarobki satysfakcjonują mnie Pracować trzeba jak wszędzie Z tego co mi wiadomo firma ma spory export za granice i cały czas sie rozwija Ja wiem że najlepiej jest wymyślać hisoryjki i atakować Proponuje wam koleżanki i koledzy, weżcie się lepiej do roboty i nie zajmujcie się plotkami

xxx
@anonim 30.11.2011 02:56

to chyba cos ci sie poje...o kolego znam ta firme od podszewki i nie powiem dobrego slowa o niej i o wlascicielach, a ekipa z biura to juz w ogole poje....y chory klimat w tym kurniku jest i tyle a zarobki smiechu warte jak za 14 godzin pracy co dzien dostaniesz 2 tys. to max to ty juz w ogole jestes popier.....y zycze ci milej pracy w tym ZOOOOOOOOOO ;)

ewa

stały tekst właściciela do pracowników "tak, tak, starajcie się, starajcie to i ja będę się starał" śmiechu warte. [usunięte przez moderatora] cyrk na kółkach. daje jeszcze rok temu kurnikowi

klient

[usunięte przez moderatora] Sklepy niby firmowe też niezbyt czyste. W porównaniu z konkurencją wypadaja na szarym końcu.

Coś ci sie szanowna Pani/Panie poprzestawiało. Zaklad ciagle przynosi straty (wegług własciciela jak pamietam od kilku lat) pensje coraz niższe, [usunięte przez moderatora] Bałagan jeden wielki cyrk nie polecam.

Janek
@anonim 13.09.2011 23:26

Nie respektują reklamacji a śmierdzący towar klient nie kupi .Brak zysku zmusza sklepikarzy branie towaru na kredyt płatności po sprzedaży To mechanizm gdzie z magazynu Piórkowski pozbywa się to co powinno być zutylizowane on czerpie zyski ty popadasz w spirale zadłużenia żyjesz nadzieja że / wyjdziesz na w rzeczywistości prostą jesteś w obiciach komornika Piórkowski sprzedaje firmie twoje zadłużenie i stajesz się nie tylko bankrutem ale płatnikiem do końca życia Twoje życie zmienia Piórkowski w koszmar

Zostaw opinię o Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski - Wola Cyrusowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piórkowscy Ubojnia Drobiu Jerzy Piórkowski