Ciesielski Robert Komputerpartner

Wronki

Ciesielski Robert Komputerpartner

Opinie o Ciesielski Robert Komputerpartner

Marta

Nie współpracuję z firmą na co dzień, ale parę razy korzystałam z ich usług. Bardzo dobrze znają się na oprogramowaniu WAPRO, zwłaszcza na programie WF-GANG i WF-KAPER z którego osobiście korzystam. Czasami trzeba się przypomnieć, ale warto.

Zostaw opinię o Ciesielski Robert Komputerpartner - Wronki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciesielski Robert Komputerpartner