Opinie o Sutura Med Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sutura Med Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sutura Med Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sutura Med Sp. z o.o. w Szczecin

Nini

Firma bardzo niekompetentna już na starcie. Rozmowę rozdzielają na kilka wizyt, gdzie na spokojnie można to załatwić szybciej. Długo ukrywają wynagrodzenie. Premie obiecują, ale "różnie bywa, może być, może nie być". Z góry już Ci mówią nawet o czym możesz rozmawiać, a o czym nie ze współpracownikami :) Po rozmowach nawet nie raczą odezwać się w sprawie zatrudnienia, czy przyjmą czy nie, a rozmiw bylo wiecej niz 1, wiec chociazby z szacunku nalezy odezwac sie. Kierownik/szef?? za to odezwał się po ponad pół roku, jak gdyby nigdy nic, udając, że są zainteresowani, bo "fajnie przebiegła rozmowa". Słabe... Firmy nie polecam.

Też idziesz na tego magazyniera kierowcę, który od paru dni wisi na takiej stronie? chłopak może będzie się zgłaszał i tak czytając te opinie sprzed dwóch lat nie byliśmy pewni czy do teraz są w ogóle aktualne. zarobków jesteśmy ciekawi, bo piszą z wynagrodzenie to podstawa i premie wynikowe oraz świąteczne. Ciekawe czy na rozmowie doprecyzują te zarobki?

Nini

Takitam
@Nini

Jako osoba która ba tam na magazynie na dni próbne zgadzam się z opinią. A było to już trochę czas temu, jak widać nic się nie zmieniło.

Szymek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Mają oddział w Bydgoszczy, czy ktoś wie jak tam jest ?? @Sutura Med sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w Sutura Med Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Cześć, nie ma aktualnych opinii a widzę ze dwie oferty są teraz wystawione dla magazyniera / kierowcy. opiszecie mi szerzej tryb organizacji pracy tutaj? Jaki mają? I skoro prawko na wózki jest uznawane za dodatkowy atut to czy możliwe ze wtedy stawka będzie wyższa? Jaką średnia teraz proponują?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sutura Med Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier - Kierowca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Osoba

Trzeba być bardzo precyzyjnym i zadawać dużo pytań, ponieważ pracodawca ''myli'' pojęcia. ''Benefitem'' jest możliwość brania laptopa do domu, aby skończyć w domu pracę po przepracowaniu pełnym 8 godzin, benefitem jest praca w weekendy (bo u nas można, mimo, że biuro, a gdzie indziej nie można :D), benefitem jest odwalanie pracy za handlowców, obowiązek brania udziału w eventach firmowych etc. Innych psedobenefitów typu Multisport, ubezpieczenie czy cokolwiek innego nie ma :) Premia się zdarza, ale bez regulaminu, na zasadzie widzi mi się. Nie polecam.

Sandałki

Byłem krótko na jednym z magazynów, praca po godzinach za co Ci nie zapłacą. Obiecują złote góry a co do czego nie wypłacają premii bo firma ma wydatki ???? Ostatnio zwolniło się dużo pracowników to świadczy o tym że nie warto tam pracować! IMP to dla Was jak wyprawa z motyka na słońce. Brak organizacji, bałagan na magazynie, nie przyjęte dostawy, nie zrealizowane zamówienia. Byli ludzie i ich nie ma... Trzeba samemu dygać

Adrian
@Sandałki

Kurczę, nie wygląda to najlepiej z tego co mówisz. Rotacja jest spora przez takie podejście?

Luke
@Adrian

Heh a jak sądzisz? :D

@Luke

Ale na takim poziomie, że jednak udaje się utrzymać pełne zatrudnienie czy bywają problemy kadrowe?

przyjaciel

dostarc,aja towar zamowiony niekompletnie i zwielkimi problemami .do dzisiaj nie dostarczyli brakujacego towaru

@przyjaciel

A ile czasu minęło od zamówienia tak w ogóle?

Ergo

Firma mała, bez dobrego HR, nie ma co liczyć na rozwój kompetencji. Mocno zautomatyzowana to plus , ale minus że względu na brak możliwości rozwoju. Płaską struktura, rządzi ten kto mocniej i głośniej krzyczy. Raczej prywaciarze niż managerowie ją prowadzą. Jeśli ktoś zaczyna to myślę że warto ale Max rok,góra półtora. Atmosfera z tego co wiem to zawsze była słaba, i teraz jest tak samo. Pracownik biurowy to tylko trybik do realizacji kasy dla właścicieli.

@Ergo

No dobra, powiedzmy że wierzę, ale jak zarobki się tam kształtują na dzień dzisiejszy?

Ola

Czy ktoś ma aktualne dane na temat firmy jak sie pracuje?

Małgorzata

No widzę, że za dobrze to się w tej firmie nie pracowało, ktoś wie jak to tam wygląda aktualnie? Warto próbować z nadzieją na dobrą i spokojną pracę czy jednak dalej atmosfera jest nerwowa a warunki pracy złe?

@magazynier, Twój wpis łamie regulamin serwisu gowork, przypominam iż komentarze łamiące regulamin mogą zostać całkowicie lub częściowo usunięte z wątku przez administratora. Jeśli posiadacie najnowsze wieści dotyczące pracy w firmie Sutura Med to zapraszam Was do podzielenia się nimi w tym temacie, nowe informacje będą tu bardzo istotne dla innych użytkowników!

Karolinko
@Karolina

Art 11. Każdy ma prawo do wolności wypowiedzi Unii europejskiej

k m i n e k
@Karolinko

Ok ): tzn całuski :*

Jasiek

@afaf Możesz uzasadnić swoją opinię? Może firma nie jest idealna ale przesadziłeś z taką oceną!

ciekawe jak w Bydgoszczy niech ktos cos napisze jak jest w temacie .

afaf
@ja

beznadziejnie !!! unikaj firmy

cwaniaki

SZEROKO UNIKAŁ BYM TEJ FIRMY NIE ZATRUDNIAja tam stażystów tylko ich wykorzystują kombinują jak by tutaj kogos wyd%%%ać kazdy wie o co chodzi (usunięte przez administratora)i kombinatorstwo to nie praca tylko jakieś oszustwo nie polecam jak juz to probpunuja prace na kwitek a nie prace na umowę

admin

Jeżeli współpracowałeś z firmą Sutura Med Sp. z o.o. dodaj komentarz. Twoje zdanie ma znaczenie.

S
@admin

Beznadziejna współpraca i oszustwo spisek cenowy i dążenie do monopolu na rynku produktów ecolab

Artur
@S

Mógłbyś rozwinąć wypowiedź i napisać dokładniej, co masz na myśli? Każda firma ma swoje plusy i minusy. Mnie zależałoby na obiektywnej opinii kogoś, kto tam pracuje. Na jakie bonusy można liczyć, chodzi mi tu dokładnie o pakiet socjalny, premie lub szkolenia dokształcające dla pracowników? Twoja opinia będzie bardzo przydatna.

wrecz warunki obskurne ,kultura zerowa ,pracownik nie pracuje na jednym stanowisku tylko robi 2 stanowiska lub 3 za 1 płace ,stażystów traktuja jak czarnucha wykorzystac wyje,,b...aa...c i wziasc nastepnego z urzedu bo można ..prawda ?^^ płaca niska ,praca cieżka ,nadgodzinny jak nie to pytaja się jak to ? przeciez trzeba nie patrza tam czy urzad na to pozwala robia sobie samowolke pracujesz jak niewolnik !!!!! wyzysk odradzam kierowac sie do tej firmy !!!! najgorsza praca najgorsze traktowanie !

magazynier

to byś sie zgadzało jest tam taki młody kutafon co jest przemądrzały na magazynie typie jesli mnie czytasz to czuj strach bo koledzy szykują twoje (usunięte przez administratora) do ******* także wiesz co cie czeka nie podskakuj

Krzysztof Martynowicz

Witam. Bardzo podobają mi się wpisy, szczególnie z tego roku. Od dłuższego czasu nie stosujemy zasady dnia próbnego. Zapraszamy co najwyżej na godzinę do magazynu w celu zapoznania się z warunkami pracy. Domyślam się, że komuś zależy na oczernianiu firmy. Jeśli, któryś z Panów podpisujących się anonimowy jest skłonny do ujawnienia swoich danych będzie miło. Ja nie mam obaw z podpisaniem niniejszej informacji. Jeśli podstawowa informacja dotycząca "dnia próbnego" mija się z prawdą, można domyślać się jaka jest wiarygodność pozostałej treści. Odpowiadając na pytanie Osoby podpisanej "ja" w magazynie w Bydgoszczy" obowiązuje ta sama zasada, żadnego dnia próbnego. Pozostaje do dyspozycji Krzysztof Martynowicz - dyrektor spółki.

A.B.c

Niestety podzielam zdanie poprzednikow, tez miałem okazje przepracować tam dzień próbny, wyglądało to strasznie..chlopaki na magaynie widać było ze maja tego dość, jednak nie mówili tego wprost, dostawy kompletnie nie zorganizowane nie wiadomo kiedy i co przyjedzie i ile...syf straszny, nie z powodu lenistwa ale z powodu właśnie dostaw niezapowiedzianych i zbyt częstych..tam powinno pracować prynajmnoej 4 osoby plus kierowca a pracowały 2 + kierowca..bylem troche w szoku jak to zobaczyłem wspolczuje chłopakom z magazynu, było to pare miesięcy temu jak tam bylem tego co mówili to jeden sie chyba zwalnial wtedy co z drugim to nie wiem..nie polecam naprawdę..

A.B.c
@A.B.c

Jeszcze tylko dopowiem ze z tych 2 osob ktore tam robily jedna musiała przyjmować faktury na komputerze z dostaw wiec bywało tak ze na magazynie była tylko 1!!!! Osoba..masakra

Kolo

Gorąco nie polecam pracy w tej firmie. Miałem przyjemność pracować w ramach sprawdzenia czy mi odpowiada ta praca. Obiecywano że to będzie dzień płatny, nie zapłacono za ten dzień. Firma od jakiegoś czasu robi rekrutacje i zatrudnia na jeden dzień człowieka żeby zapoznać się z pracą po czym nie płaci za przepracowany dzień. Biuro firmy wygląda przyzwoicie i na poziomie. Sam magazyn wygląda jak melina syf jakich mało. Generalnie rozwalone wszystko na lewo i prawo brak magazynowej logiki. Jeśli chodzi o towarzystwo w firmie to wszyscy ludzie są spoza Szczecina same Słoiki. Więc pierwsze pytanie jakie otrzymacie Państwo to skąd jesteście jeśli ze Szczecina to nie macie co liczyć na zatrudnienie no i oczywiście pytanie ile wam zaoferowano na rękę co 5 sekund. Dzień próbny polega na przestawianiu palet i układaniu towarów nic strasznego jednak w tym bajzlu ciężko cokolwiek znaleźć więc pół dnia to latanie po magazynie i szukanie półki z odpowiadającym produktem. Jazda wózkiem widłowym tylko przy rozładunku po magazynie zasuwają paleciakami. Z tego co mi się udało wyciągnąć od pracowników to co chwile się ktoś tam zatrudniał i zwalniał.

Zostaw merytoryczną opinię o Sutura Med Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Sutura Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sutura Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sutura Med Sp. z o.o.?

Sutura Med Sp. z o.o.

Sutura Med Sp. z o.o.