Błachut Bogusława Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep nr 2

Chrzanów

Opinie o Błachut Bogusława Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep nr 2

Klient

Jak dla mnie, kadra w sklepie w Chrzanowie cała do wymiany. Nieuprzejme, trudność sprawia im chyba nawet podanie towaru, na gesty uprzejmości to już w ogóle nie ma co liczyć. W dzisiejszych czasach powinno się walczyć o klienta, oferować jak najwięcej usług dodatkowych, a tu zrzuca Ci towar na ladę i żegnaj. Żadnego zapakowania towaru. No chyba,że panią nie zależy na pracy.

Zostaw opinię o Błachut Bogusława Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep nr 2 - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Błachut Bogusława Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep nr 2