Opinie o Tompol Sp.j. Firma Handlowa w Dębe-Kolonia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tompol Sp.j. Firma Handlowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tompol Sp.j. Firma Handlowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tompol Sp.j. Firma Handlowa w Dębe-Kolonia

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tompol Sp.j. Firma Handlowa? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Prezesie !!

Może już czas się bardziej przyjrzeć ile u was ludzie zarabiają. Wiemy że pana żona dużo kosztuje ! Ale za chwile sam pan będzie te przyprawki rozwoził... Każdy w tej firmie rozgląda się za nową pracą. Nie polecam tam tylko (usunięte przez administratora)i wiecznie mało a szefowie guzik się znają...

Despota Nowy wpis

Klasyczny przykład prywaciarza… pracownik jest zerem… wszystko (usunięte przez administratora), i ten głupio-mądry synek… na niczym się nie zna jest tylko figurą a mądruje się jakby się znał… Nie polecam tej firmy!

Cichy wielbiciel Nowy wpis

Pozdrawiam serdecznie Panią Dyrektor. Bardzo fajna babeczka,miła i sympatyczna.

W tej firmie wszystko zależy od indywidualnego podejścia oraz motywacji pracownika w stosunku do przydzielonych mu obowiązków i zadań. Jeżeli ktoś lubi grać na zwłokę i udaje że coś robi to zdecydowanie nie polecam tej firmy :) "(...)Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem (...)" Pozdrawiam

Andrzej Nowy wpis
@były pracownik

O czym ty gadasz ? Tam tylko wyzysk i nic więcej ! Nie polecam pracy u tego prywaciarza !!!

Według mnie atmosfera w Firmie Tompol jest dobra. szefostwo owszem wymagające. Wręcz przeciwnie można się rozwinąć w tej firmie tylko trzeba chcieć. Pozdrawiam

Andrzej Nowy wpis

Chyba jaja sobie robisz !!! Rozwinąć się w tej firmie ?? Dobry żart

Aplikowałeś do firmy Tompol Sp.j. Firma Handlowa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Zatrudnimy Stolarzy
Dębe-Kolonia
IMS GmbH Hamburg
aleksio

czyli jak ktoś sie stara i pilnuje swojego nosa to jest ok?

jeszcze pracownik

Jestem obecnym pracownikiem firmy Tompol. Uważam, że pracodawcy wykorzystują pracowników, nie płacą całej pensji, część pod stołem. Mam już tego dość. Nie przedłużają umowy uczciwie tylko kręcą w kółko. Knują, szczególnie dwie panie które na niczym się nie znają, ale muszą mieć zawsze racje. Budynek na Sikorskiego to przekręt i wałek. Nikt tam nie pracuje i nic się tam nie dzieje. Firma Tompol to przykład jak w tym kraju robi się wałki żeby zarobić pieniądze, jak najmniejszym kosztem.

pracownik (były)

Jako były pracownik z całą pewnością odradzam pracę w firmie Tompol oraz Agrosmak. Państwo J. nie należą do uczciwych pracodawców, jako przykład wymienię: brak badań lekarskich, część pensji wypłacana "pod stołem", nie płacone delegacje oraz nadgodziny. Fatalna atmosfera pracy, ciągłe knucie księgowej, która w niczym się nie orientuje. Firma razi niekompetencją, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju.

Można na ten temat dyskutować. Jednym odpowiada, jeśli otrzymują część pensji "pod stołem". Pozostaje jedynie pytanie, co z emeryturą? Nie każdemu to odpowiada... Duże brawa do głównej księgowej w tej firmie - potrafi tuszować niedociągnięcia właścicieli. Gdyby nie ona - Państwo J. poszliby z torbami...

Zostaw merytoryczną opinię o Tompol Sp.j. Firma Handlowa - Dębe-Kolonia

Tompol Sp.j. Firma Handlowa