Tompol Sp.j. Firma Handlowa

Dębe-Kolonia

Opinie o Tompol Sp.j. Firma Handlowa

aleksio

czyli jak ktoś sie stara i pilnuje swojego nosa to jest ok?

były pracownik

W tej firmie wszystko zależy od indywidualnego podejścia oraz motywacji pracownika w stosunku do przydzielonych mu obowiązków i zadań. Jeżeli ktoś lubi grać na zwłokę i udaje że coś robi to zdecydowanie nie polecam tej firmy :) "(...)Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem (...)" Pozdrawiam

Według mnie atmosfera w Firmie Tompol jest dobra. szefostwo owszem wymagające. Wręcz przeciwnie można się rozwinąć w tej firmie tylko trzeba chcieć. Pozdrawiam

jeszcze pracownik

Jestem obecnym pracownikiem firmy Tompol. Uważam, że pracodawcy wykorzystują pracowników, nie płacą całej pensji, część pod stołem. Mam już tego dość. Nie przedłużają umowy uczciwie tylko kręcą w kółko. Knują, szczególnie dwie panie które na niczym się nie znają, ale muszą mieć zawsze racje. Budynek na Sikorskiego to przekręt i wałek. Nikt tam nie pracuje i nic się tam nie dzieje. Firma Tompol to przykład jak w tym kraju robi się wałki żeby zarobić pieniądze, jak najmniejszym kosztem.

pracownik (były)

Jako były pracownik z całą pewnością odradzam pracę w firmie Tompol oraz Agrosmak. Państwo J. nie należą do uczciwych pracodawców, jako przykład wymienię: brak badań lekarskich, część pensji wypłacana "pod stołem", nie płacone delegacje oraz nadgodziny. Fatalna atmosfera pracy, ciągłe knucie księgowej, która w niczym się nie orientuje. Firma razi niekompetencją, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju.

były pracownik

Można na ten temat dyskutować. Jednym odpowiada, jeśli otrzymują część pensji "pod stołem". Pozostaje jedynie pytanie, co z emeryturą? Nie każdemu to odpowiada... Duże brawa do głównej księgowej w tej firmie - potrafi tuszować niedociągnięcia właścicieli. Gdyby nie ona - Państwo J. poszliby z torbami...

Zostaw opinię o Tompol Sp.j. Firma Handlowa - Dębe-Kolonia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tompol Sp.j. Firma Handlowa