Matthias Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsa Sklep Firmowy nr 15

Stalowa Wola

Opinie o Matthias Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsa Sklep Firmowy nr 15

krzychu

Nie mają żądnych nowych ofert pracy, szkoda bo i opinii nie jest za wiele. Podejrzewam ,że na produkcje moga czasem kogoś otrzebować, tym bardziej, że ich wyroby są raczej dosteppne we weszystkich sklepach

Wiesz jak wyglądają urlopy w firmie Matthias Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsa Sklep Firmowy nr 15 ? Czy ciężko jest dostać urlop? Napiszcie w komentarzach!

Zostaw opinię o Matthias Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsa Sklep Firmowy nr 15 - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matthias Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsa Sklep Firmowy nr 15