Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 29

Międzyrzec Podlaski

Opinie o Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 29

cho no

Branża pewnie że jesr ciężka @loki, ale zdecydowanie nie powinno to zniechęcać, bo przecież można liczyć u nich na wynagrodzenie adekwatne do powierzanych obowiązków, zwłaszcza, że trafiają się nawet premie.

Byłeś na rozmowie w firmie Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 29? Jakie są Twoje odczucia po pierwszym spotkaniu? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 29 - Międzyrzec Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 29