Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 22

Biała Podlaska

Opinie o Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 22

ela

czy u nich w mięsach i wędlinach przymują także kobiety na produkcję czy będę miała trudniej jak wyślę cv?

Wiesz jak wygląda praca w firmie Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 22 ? Czekamy na Twoją opinię odnośnie warunków pracy!

Zostaw opinię o Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 22 - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 22