Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 15

Radzyń Podlaski

Opinie o Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 15

piksel
użytkownik zarejestrowany

@magdon piszesz o mięsach i wędlinie jak o zakupie roweru czy samochodu- "najlepsze dla ciebie rozwiązanie". Chociaż faktycznie, jeśli ktoś stawia na jakość jedzenia, to tutaj ma na to duże szanse. :)

Masz wiedzę na temat pracy w firmie Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 15? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 15 - Radzyń Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 15