Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 21

Lublin

Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 21

Opinie o Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 21

anna

Ola' ale chcesz na jakie stanowisko aplikować na sprzedawce? To musiz chyba pojsc do wlascieicela i zapytac bo nie maja strony interentowej by aplikowac na wybrane ofertyy.

Czy pracownik szeregowy może zajść wysoko w firmie Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 21? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 21 - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sklep Firmowy nr 21