Drop S.A. Sklep Firmowy nr 15

Kalisz

Opinie o Drop S.A. Sklep Firmowy nr 15

ewa

Też bardzo często robię tutaj zakupy i zawsze wszystkie panie są bardzo miłe, ostatnio miałam zapytać wprost czy kogoś nie poszukują teraz ale jakoś się speszyłam i postanowiłam, ze dodam tutaj post, jest ktoś to czyta to pomóżcie stałej klientce w poszukiwaniu pracy :)

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Drop S.A. Sklep Firmowy nr 15! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o Drop S.A. Sklep Firmowy nr 15 - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drop S.A. Sklep Firmowy nr 15