Euro Export

Płońsko

Opinie o Euro Export

Mocne

Zastanawiam się jak działa ten sklep internetowy, bardzo duża rzecz, generalnie zastanawiam sie też jak to działa, że są liderem na rynku w sprzedaży online, fajna sprawa, czy ktoś pracuje tam nadal??

polak

Odemnie też nie odbiraja telefonu. !!! zero kontaktu!!!

kama

a! nie chodzi o firme z Plonska tylko z Wawy na Bohdanowicza. Sadol napisalismy chyba na stronce nie tej firmy :/ ja jestem po tym dniu testowym, teraz nikt ode mnie nie odbiera tel., jesli ktos jest w podobnej sytuacji to prosze o kontakt na maila jak wyzej.

kama

Witam! Czy ktoś już odbył dzień testowy? Jeśli tak, to proszę o kontakt kama_strus@wp.pl , mam mieszane uczucia... obym sie myliła, ale mam nadzieje ze ta firma nie narobi nikomu klopotow!

z8co

Podaj kontakt bo mam pewne doświadczenia z ta firmą i chetnie się podziele.

Paweł

witam, dostałem taka sama odpowiedz na moje zgloszenie, naraznie ciagle do mnie dzwonia ale to tylko wzbudza moje watpliwosci, niby firma w krs wpisana od 10 lat i strona internetowa jest(tylko wejsc sie nie da), ktos ma jakies doswiadczenie z nia?

sadol

Witam Dziękuję za odezwanie się na nasze ogłoszenie Manager-Kontroler Praca będzie polegała na kontrolowaniu zamówień, opłat i dostawy towarów przez Internet za pomocą loginu i hasła. Będziecie mieli dostęp do swojego pokoju w internetowej stronie z której będziecie przeprowadzać kontrolę. Cała informacja dotycząca zatrudnienia oraz samej firmy będzie wysłana na adres który proszę wskazać. Można otrzymywać codzienną zapłatę w wysokości 270zł na konto Umowę zatrudnienia wysyłamy razem z całą dokumentacją na podany adres Żebyśmy mogli odbyć rozmowę wstępną kwalifikacyjną prosimy o wypełnienie formularza. Na każdego kandydata na tę posadę czeka testowe zadanie – to będzie próbny test. Sprawdzimy jak szybko pracujesz, myślisz i podejmujesz decyzje. Jak tylko będzie wypełniony formularz, skontaktujemy się pod wskazanym numerem telefonu i wyjaśnimy wszystkie zagadnienia związane z pracą w naszej firmie. Czekamy na wypełnione formularze --------------------------------------------------------------------------Czy kotś z pracuje czy pracował śmierdzi mi wałem

Zostaw opinię o Euro Export - Płońsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Export