Opinie o Euro Export w Płońsko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro Export. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Euro Export o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Export w Płońsko

Irek Nowy wpis

Firma działa jak wynika z KRS ale patrząc na forum mam dziwne odczucia

Mocne Nowy wpis

Zastanawiam się jak działa ten sklep internetowy, bardzo duża rzecz, generalnie zastanawiam sie też jak to działa, że są liderem na rynku w sprzedaży online, fajna sprawa, czy ktoś pracuje tam nadal??

polak Nowy wpis

Odemnie też nie odbiraja telefonu. !!! zero kontaktu!!!

kama Nowy wpis

a! nie chodzi o firme z Plonska tylko z Wawy na Bohdanowicza. Sadol napisalismy chyba na stronce nie tej firmy :/ ja jestem po tym dniu testowym, teraz nikt ode mnie nie odbiera tel., jesli ktos jest w podobnej sytuacji to prosze o kontakt na maila jak wyzej.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Euro Export? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
kama

Witam! Czy ktoś już odbył dzień testowy? Jeśli tak, to proszę o kontakt kama_strus@wp.pl , mam mieszane uczucia... obym sie myliła, ale mam nadzieje ze ta firma nie narobi nikomu klopotow!

z8co

Podaj kontakt bo mam pewne doświadczenia z ta firmą i chetnie się podziele.

witam, dostałem taka sama odpowiedz na moje zgloszenie, naraznie ciagle do mnie dzwonia ale to tylko wzbudza moje watpliwosci, niby firma w krs wpisana od 10 lat i strona internetowa jest(tylko wejsc sie nie da), ktos ma jakies doswiadczenie z nia?

sadol

Witam Dziękuję za odezwanie się na nasze ogłoszenie Manager-Kontroler Praca będzie polegała na kontrolowaniu zamówień, opłat i dostawy towarów przez Internet za pomocą loginu i hasła. Będziecie mieli dostęp do swojego pokoju w internetowej stronie z której będziecie przeprowadzać kontrolę. Cała informacja dotycząca zatrudnienia oraz samej firmy będzie wysłana na adres który proszę wskazać. Można otrzymywać codzienną zapłatę w wysokości 270zł na konto Umowę zatrudnienia wysyłamy razem z całą dokumentacją na podany adres Żebyśmy mogli odbyć rozmowę wstępną kwalifikacyjną prosimy o wypełnienie formularza. Na każdego kandydata na tę posadę czeka testowe zadanie – to będzie próbny test. Sprawdzimy jak szybko pracujesz, myślisz i podejmujesz decyzje. Jak tylko będzie wypełniony formularz, skontaktujemy się pod wskazanym numerem telefonu i wyjaśnimy wszystkie zagadnienia związane z pracą w naszej firmie. Czekamy na wypełnione formularze --------------------------------------------------------------------------Czy kotś z pracuje czy pracował śmierdzi mi wałem

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Export - Płońsko

Euro Export