Centrum Edukacyjne BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Kraków

Opinie o Centrum Edukacyjne BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

morwka
użytkownik zarejestrowany

no tak, i bardzo skrupulatne i takie to centrum właśnie jest :) z resztą moja córa do nich uczęszczała i kolejne dziecko na pewno też tam do nich poślę

toratora

Krótka charakterystyka pracy w firmie - obietnice przed podpisaniem umowy, obietnice po podpisaniu i sumienne niewywiązanie się z nich ich do zakończenia pracy. Wystarczy prześledzić częstotliwość zmian pracowników firmy. Szczerze nie polecam.

przedszkolanka

Pracowałam w CEBP przez ponad dwa lata. Trzeba dużo pracować, ale dużo się nauczyłam. Dobra strona - dużo samodzielności w działaniu. I co najważniejsze - świetna atmosfera w Zespole.

phone

Krótka charakterystyka firmy: nieterminowość, liczne obietnice, chaos. Nie polecam

Zostaw opinię o Centrum Edukacyjne BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacyjne BLIŻEJ PRZEDSZKOLA