Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu

Opinie o Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu

ph

z pytaniem do handlowców.jaką podstawę oferuje pracodawca i czy auto do własnego użytku?

Jeden z Załogi

Pracuję tutaj jakiś czas . Ustalone pieniądze otrzymuję w czasie, Po dostaniu PIT widzę ze wszystko wykazane. Ja polecam

kurek

Nie do końca kojarzę twoj wpis rozwiń swoją myśl

Kurek

Witajcie W tym m-c mniej zarobiłem niż magazynier. Wielki czas na zmianę zrobię to w kwietniu aby więcej bolało pracodawcę To są zasiłki a nie płace

Prod
@Kurek

Ty chyba jestes ten co sprzedaje przez pół K miesiąca bo więcej nie może sprzedać. Gdybyś siewziął do roboty to miałbyś więcej a. my miałybyśmy roboty i kasy. Robiąc dziesie dni chcesz dostać to samo co mIałeś przez tydzie na zmywaku we Francji. Mimo ze pracę mamy nielekka to to jest nasz zaklad

Prod
@Kurek

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu na stanowisko praca przedstawiciel handlowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Konkurencja

Następna osoba złożyła wypowiedzenie a następne za parę dni odejdą . Ciekawe kto będzie pracował chyba ,że pracownik który pracuje 30 lat i nie ma co z nim zrobić tak twierdzi Antoni Czasy się zmieniają na korzyść pracowników trzeba ich szanować firma to ludzie a nie motory i samochody. W dniu 26 lutego następne pożegnania

turek
@Konkurencja

chyba 26 jest dobrym czasem na pokazanie zonie 'konkurencji' trche wiedzy co widzieli ludzie w pewnym pokoju ze szkłem przy wejściu. Pewnie radoosci będzie miała

zyx

Sprzedają sprzedają i co raz więcej. Dziwny wpis xyz skąd ty jesteś jak nic nie wiesz.

xyz

Chyba koniec nadchodzi małymi kroczkami.Przedstawiciele cokolwiek sprzedają?

PO

Pobyt na nartach sponsoruje żona - przecież firma nie zarabia

PIS

Miłego pobytu na nartach w górach. Właściciel ma coraz lepiej a pracownicy biedę klepią już tylu kierowców odeszło. Dobrze ,że PIS rozpoczął rządy wyrówna dochody będziemy zarabiać w końcu 12 zł/h

Magda

Jestem zaniepokojony zachowaniem właściciela taka zmiana to bardzoooo podejrzane coś wisi w powietrzu - może podwyżki?????????

Łysy

Firma nadal jest dobra tylko co nie którzy pracują przez zasiedzenie oraz zmęczenie materiału.

Jarek

Co się takiego tam wali.Taka dobra firma była?

Będzie Ok za 3 m-c

załoga

Panie Antoni Szczęśliwego Nowego Roku życzy załoga

Roman

Gdy ciągle słyszysz ,że wszystko żle nie dobrze nic nie robicie to w końcu można uwierzyć jak małe dziecko lub odejść z tej firmy,

Problem... Problem to był zawsze, wieczne ubolewanie, że nie zarabiamy!!! Teksty typu: "po co ja was tylu trzymam" i atmosfera przed wypłatą jak by za karę posiadał firmę, bo pracownikowi trzeba zapłacić. A nagle jak każdy zaczął dbać o swe dobro i szukać lepszych perspektyw to problem bo się ludzie zwalniają i nie identyfikują z firmą. Czasy może są gorsze w handlu, ale nie tylko dla pracodawcy również dla pracownika. A za 1500zł nie da się godnie żyć.

Darek

Wszystko pomału zaczyna się walić po wypłatach < Na spotkanie wigilijne pracownicy nie chcą przyjść ,aby podzielić się opłatkiem. Mam nadzieje ,że właściciel zrozumie w końcu jest osoba inteligentną

XXX

Tylko jaki? - było trzech i każdy inny

yxn

To, że koordynator jest potrzebny nie podlega dyskusji, od pewnego czasu jest po prosu wolna amerykanka. Brak organizacji i silnej ręki dla przede wszystkim sprzedawców...

XXX

Trudno powiedzieć było ich trzech każdy odszedł na własną prośbę coś w tym jest. Nikt długo miejsca na tym stanowisku nie zagrzał i wytrzymują co raz krócej

Zostaw merytoryczną opinię o Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu - Turek

• Jak się pracuje w Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu?

Zobacz opinie na temat firmy Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu