Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu

Opinie o Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu

Tola Nowy wpis

Hej. Na stronie nie ma aktualnych ofert ale widziałam, że magazynier był kiedyś potrzebny więc zastanawiam się czy w najbliższym czasie nie będą może kogoś przyjmować. Chłopak będzie niedługo pracy potrzebował, ma doświadczenie a coś o magazynie nie piszecie

Czy Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu zatrudnia studentów?

Antoni Zesiuk Nowy wpis

Proszę uszczegółowić pytanie albowiem w tej chwili nie rozumiem czy brzmi ono : 1. Czy firma Zesiuk posiada zatrudnionych w tej chwili studentów ? czy tez : 2. Czy firma Zesiuk praktykuje w swojej działalności zatrudnianie studentów ? Antoni Zesiuk

Sylwia W

Witam serdecznie Czy są może rekrutację/przyjęcia do firmy Zesiuk ? Pozdrawiam serdecznie Warlikowska S.

Zesiuk Antoni Nowy wpis
@Sylwia W

Niedługo będzie przeprowadzany nabór. Proszę o kontakt telefoniczny w końcu stycznia z Panią Elżbietą Rosiak tel. 603 84 87 60 Pozdrawiam Antoni Zesiuk

Bea

Jestem smakoszem,bardzo często kupowałam pierogi ,lody były super ,najlepsze! a teraz kicha...masakra.zawartosc,smak zepsuł się a w lodach trafiła mi się część folii ,takie coś długie białe plastikowe,masakra,wysyłam do firmy

Antoni Zesiuk
@Bea

Szanowna Pani Bardzo proszę o bezpośredni kontakt ze mną . Mój numer 601 87 16 62 lub drogą mailową na adres: zesiuk@zesiuk.pl. Obiecuję chęć zrekompensowania poniesionej straty. Z poważaniem Antoni Zesiuk

PaMar
@Bea

Przecież te lody to robiła jeszcze Kasia i p,Halinka

Ryszard
@PaMar

A teraz kto robi? Zmienili się pracownicy że się pogorszyło? Tylko dwie osoby pracują przy lodach?

Bart
@Ryszard

tak

Damian
@Bart

Co tak? Bo pytania były różne

@Damian

Owszem

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu na stanowisko praca przedstawiciel handlowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Na jakie benefity można liczyć w Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu?

gall

Satysfakcja że pracujesz w tej firmie

Norbi

@ANONIM Czy dlatego, że nie do końca napisałeś prawdę to zabrakło odwagi na podpis? Firma jest dobra!!!

ANONIM

Nie polecam. Okradanie na wypłatach i z tą flotą co ma to może jechać na montertraki żeby mogli po nich pojeździć trochę. Strach wejść do auta bo może się rozsypać po 20km

Konkurencja

Dobra firma płaci na czas i wszystko legal i nie mała kasę godna do polecenia.

@Konkurencja

Terminowe wypłacanie wynagrodzenia to bardzo ważny aspekt zatrudnienia dla wielu osób. Tym samym, wielu potencjalnych kandydatów interesuje również wysokość płacy jaką oferuję pracodawca. Czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat tak zwanych widełek płacowych w Zakładzie Produkcji i Handlu Zesiuk?

Konkurencja

Obecnie nie ma przyjęć wszystkie etaty zajęte. Ale marcu może coś będzie. Pamiętaj że poziom rekrutacji jest z wysokiej półki Pozdrawiam

Hanna

@Igor, @Roman, dziękuję za Wasze wypowiedzi dotyczące pracy w Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu. Czy poza informacją odnośnie wypłat zechcielibyście podzielić się jeszcze jakimiś informacjami odnośnie tego jak funkcjonuje firma?

Igor

Żeby zarabiać trzeba się starać. Firma jest dobra więc daje możliwości.

Roman
@Igor

Była dobra a płaci co raz lepiej bo musi bo chętnych brak zwłaszcza kierowców

www

nie ma pogody, nie będzie motorów byleby wypłata jako taka była

Hanna

@Obcy, nie współpracuję z Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu. Jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - najedź myszką w ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaje Wasze opinie na temat pracy w Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu.

Augusto

Sezon do du_y .Atmosfera również do d_py. Następny rok na stratach ,ale dla pracowników . Właściciel kupi sobie tylko dwa motory . Pozdrawiam

Produkcja
@Augusto

Sezon zimny w tym roku ale robuimy na 3 zmiany i Arek chce więcej., Atmosfera ok - chyba szkoda tobie że cię tutaj nie ma . Następny raz skłamałeś

Obcy

Hanna czy jest z polcji . Teraz potrzeba ludzi to zatrudnij się i nam powiesz

Hanna

A co Wam się podoba najbardziej w firmie?

xxxx

smiesza mnie opinie ludzi co pisza ze wlasciciel w wielu krajach byl zwiedza ma drogie samochody i motocykle a kogo to obchodzi sam stworzyl ta firme i neich se robi co chce . Sam nei mowie ze jest to mega szef , faktycznie czesto pytał czy jest ok jak ktos wczesniej pisal stara sie ale duzo hapie do siebie to wiadome :) . Najwazniejsze co zrobic w tej firmie to kupic wiecej samocohodów i wiecej kierowcow ale czuje ze Antoni tego nie zrobi - nie dziwie sie dodatkowa kasa na fury i dodatkowa pensja na pracownikow . pzdr

on

Szef i atmosfera jest w porzadku pracowałem jako kierowca wypłata 2 na łape+ i wszystko ok z pitem ale co po tym jak trzeba 8-14h h pracować i martwic sie czy towar sie rozwiezie ! na sezon spoko ale na dluzsza mete to czlowiek bez zycia . No chyba ze ma przydzielona jakas wprzodku trase

Maryla

Możesz sensownie zarabiać latem przez 3 m-c a pooooooooooooooooootem ciągłe narzekanie ,że nie zarabiamy po co ja was tu mam. Nie polecam tej firmy ale trzeba przyznać że atmosfera latem jest OK.

Hanno , pomysł na próbną pracę nie jest zły. Jestem tutaj już sporo czasu i moje opinie są inne niż byłego pracownika. Jeśli Twoje ambicje są większe niż namiętne poszukiwanie następnego kandydata na męża a Twoje umiejętności i chęć do pracy dorówna tym które zadeklarujesz Szefowi to możesz tutaj sensownie zarabiać. W większości przypadków atmosfera jest doskonała.

Zostaw merytoryczną opinię o Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu - Turek

• Jak się pracuje w Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu?

Zobacz opinie na temat firmy Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu