Opinie o Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu

www

nie ma pogody, nie będzie motorów byleby wypłata jako taka była

Hanna

@Obcy, nie współpracuję z Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu. Jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - najedź myszką w ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaje Wasze opinie na temat pracy w Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu.

Augusto

Sezon do du_y .Atmosfera również do d_py. Następny rok na stratach ,ale dla pracowników . Właściciel kupi sobie tylko dwa motory . Pozdrawiam

Produkcja
@Augusto 28.04.2017 11:37

Sezon zimny w tym roku ale robuimy na 3 zmiany i Arek chce więcej., Atmosfera ok - chyba szkoda tobie że cię tutaj nie ma . Następny raz skłamałeś

Obcy

Hanna czy jest z polcji . Teraz potrzeba ludzi to zatrudnij się i nam powiesz

Hanna

A co Wam się podoba najbardziej w firmie?

xxxx

smiesza mnie opinie ludzi co pisza ze wlasciciel w wielu krajach byl zwiedza ma drogie samochody i motocykle a kogo to obchodzi sam stworzyl ta firme i neich se robi co chce . Sam nei mowie ze jest to mega szef , faktycznie czesto pytał czy jest ok jak ktos wczesniej pisal stara sie ale duzo hapie do siebie to wiadome :) . Najwazniejsze co zrobic w tej firmie to kupic wiecej samocohodów i wiecej kierowcow ale czuje ze Antoni tego nie zrobi - nie dziwie sie dodatkowa kasa na fury i dodatkowa pensja na pracownikow . pzdr

on

Szef i atmosfera jest w porzadku pracowałem jako kierowca wypłata 2 na łape+ i wszystko ok z pitem ale co po tym jak trzeba 8-14h h pracować i martwic sie czy towar sie rozwiezie ! na sezon spoko ale na dluzsza mete to czlowiek bez zycia . No chyba ze ma przydzielona jakas wprzodku trase

Maryla

Możesz sensownie zarabiać latem przez 3 m-c a pooooooooooooooooootem ciągłe narzekanie ,że nie zarabiamy po co ja was tu mam. Nie polecam tej firmy ale trzeba przyznać że atmosfera latem jest OK.

Hanno , pomysł na próbną pracę nie jest zły. Jestem tutaj już sporo czasu i moje opinie są inne niż byłego pracownika. Jeśli Twoje ambicje są większe niż namiętne poszukiwanie następnego kandydata na męża a Twoje umiejętności i chęć do pracy dorówna tym które zadeklarujesz Szefowi to możesz tutaj sensownie zarabiać. W większości przypadków atmosfera jest doskonała.

Hanna

@Były pracownik, wnioskuję, że pracowałeś w Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu. Powiesz coś więcej na ten temat? Jakie benefity oferuje firma, jak przedstawia się atmosfera?

Hanna

@zwykły zjadacz chleba, dlaczego? Możesz powiedzieć więcej?

@Hanna 16.03.2017 11:58
@zwykły zjadacz chleba, dlaczego? Możesz powiedzieć więcej?

Popracuj tam a sama Hanno zobaczysz, myślę że tyle wystarczy jako odp. Jeżeli jesteś ambitna i chcesz dostawać godną (nie wielką ale godną - powiedzmy wypłatę wielkości około 2500 na rękę) szukaj innego pracodawcy.

mati

A możesz wytłumaczyć dlaczego bo szukam jakichś rzeczy, na których można by się oprzeć i zobaczyć tak naprawdę czy warto czy nie warto pracować w tej firmie

zwykły zjadacz chleba

NIKOMU NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY !

mati

@xyz wiadomo, że to nie jest praca dla każdego. Ale jeśli ktoś jest stworzony do takiej pracy, to na pewno nie będzie mu tu źle. Mój kumpel pracuje i aż mu zazdroszczę, więc śledzę na bieżąco goworka z nadzieją, że pojawi się rekrutacja.

ynx

(usunięte przez administratora) "Prężnie rozwijająca się firma" a nie ma komu rozwozić towaru hmm... ciekawe dlaczego?

moa

@xyz a jaka jest umowa? Czyli mam rozumiec że nia ma żadnej podstawy? Czy to w ogóle możliwe? Jesli to wszytsko prawda to naprawde nie jest najlepiej.

xyz

Praca jest tylko za ile minimum to sam będzie jeździł i sprzedawał

emilko

od już to na pewno nie zarobisz niczego, bo jednak nie ma u nich nowych ofert pracy i raczej nie będzie, a w razie czego dajcie jeszcze znac jak coś się pojawi.

yy?

Jakie stanowcze posunięcia szefa?

magda

Mam wrażenie , że kolejne stanowcze posunięcia właściciela przynoszą skutek. Zresztą chyba już starczy tej zadymy , my chcemy dalej pracować spkojnie

Paweł

Oczywiście po części masz racje ale jest presja wyniku i naszej kasy dlatego tak jeździmy lepiej siedź cicho bo właściciel przeczyta i będzie chryja

kawaler

Ciekawe jak tam działa centrum dowodzenia . Każdy ruch nasz jest na monitorze czujemy się jak filmie sexmisja . Właściciel ma na tym obsesje chyba już nie wyrośnie z tego

wolny

Jak taki dobry to dlaczego odchodzą i wtedy są najgorsi.Nikt nie wraca i znikim kontaktu nie utrzymuje.Oczywiscie ludzie zmieniają pracę ale każdy kto odszedl nikt by nie chciał wrócić i dobrze nie mówi o tej firmie.Ewa jak tam jest dobrze to pracuj i sluchaj mądre wywiady

ewa

Mam tutaj dobrą pracę , wszystko legalne więc polecam. A ta cała dyskusja jest spowodowana przez człowieka o którym napisano że ambicje go przerosły. Chce zaszkodzić szefowi którylekkomyślnie mu zaufał. Ale ja też sporo widziałam i w obronie mojej pracy opowiem komu trzeba.

xyz

Słabo cenisz Polaków ,że tylko mogą pracować na zmywaku ponieważ wykonują również inne prace a jakbyś był na zachodzie to przekonał byś się jak pracodawca rozmawia z pracownikiem 180% inaczej niż w tej firmie. Wielki czas na zmiany albo pracodawca zrozumie albo pracownicy będą odchodzić

UUUU

Roman dobry wpis Może w końcu zrozumie ,że my również chcemy zarabiać. Oczywiście nikt nikogo nie trzyma na siłę w tej firmie i dlatego co niektórzy odchodzą a nikt nie chce wrócić oj jeden wrócił i pracuje na magazynie . jak wszędzie są wyjątki. Proszę PAMIĘTAĆ firma to ludzie

Roman

To proste pracowałem na zachodzie i moja rodzinna nie była nigdy na wczasach i na życie wydajemy m-c 1500 zł a resztę kasy spłacamy kredyt. Właściciel wybudował dom mając 60 lat ale na swoje hobby wydaje m-c tyle co nie jedna rodzina na rok na życie. Oczywiście różne są priorytety w życiu i nikt nie powinien zazdrościć pustego ładnego domu ale proszę nie narzekać ,że firma nie zarabia

Roman

Czego właścicielowi nie można zarzucić to dużo zwiedza i różnych krajach był . Ciekawi nas czy coś dobrego zauważył. Zachodnich firmach jak właściciel bogaci się to wraz pracownikami ponieważ ci ludzie wypracowują zysk a firmie Zesiuk jest odwrotnie pracownicy co raz chudszy mają portfel.

magda
@Roman 15.02.2016 22:08

Ja mieszkam w blokach, i nie boli mnie zbudowanie domu przez właściciela przy jego szęśćdziesiątce i nie bolą mnie również dwa domy naszego lansera ale tak się zastanawiam skąd on na to miał w trzydziestym roku życia. To nie jest chudy portfel

Były

Minimum a o samochodzie zapomnij zostawiasz w firmie.

ph

z pytaniem do handlowców.jaką podstawę oferuje pracodawca i czy auto do własnego użytku?

Jeden z Załogi

Pracuję tutaj jakiś czas . Ustalone pieniądze otrzymuję w czasie, Po dostaniu PIT widzę ze wszystko wykazane. Ja polecam

kurek

Nie do końca kojarzę twoj wpis rozwiń swoją myśl

Kurek

Witajcie W tym m-c mniej zarobiłem niż magazynier. Wielki czas na zmianę zrobię to w kwietniu aby więcej bolało pracodawcę To są zasiłki a nie płace

Prod
@Kurek 10.02.2016 20:03

Ty chyba jestes ten co sprzedaje przez pół K miesiąca bo więcej nie może sprzedać. Gdybyś siewziął do roboty to miałbyś więcej a. my miałybyśmy roboty i kasy. Robiąc dziesie dni chcesz dostać to samo co mIałeś przez tydzie na zmywaku we Francji. Mimo ze pracę mamy nielekka to to jest nasz zaklad

Prod
@Kurek 10.02.2016 20:03

Konkurencja

Następna osoba złożyła wypowiedzenie a następne za parę dni odejdą . Ciekawe kto będzie pracował chyba ,że pracownik który pracuje 30 lat i nie ma co z nim zrobić tak twierdzi Antoni Czasy się zmieniają na korzyść pracowników trzeba ich szanować firma to ludzie a nie motory i samochody. W dniu 26 lutego następne pożegnania

turek
@Konkurencja 09.02.2016 12:04

chyba 26 jest dobrym czasem na pokazanie zonie 'konkurencji' trche wiedzy co widzieli ludzie w pewnym pokoju ze szkłem przy wejściu. Pewnie radoosci będzie miała

zyx

Sprzedają sprzedają i co raz więcej. Dziwny wpis xyz skąd ty jesteś jak nic nie wiesz.

xyz

Chyba koniec nadchodzi małymi kroczkami.Przedstawiciele cokolwiek sprzedają?

PO

Pobyt na nartach sponsoruje żona - przecież firma nie zarabia

PIS

Miłego pobytu na nartach w górach. Właściciel ma coraz lepiej a pracownicy biedę klepią już tylu kierowców odeszło. Dobrze ,że PIS rozpoczął rządy wyrówna dochody będziemy zarabiać w końcu 12 zł/h

Magda

Jestem zaniepokojony zachowaniem właściciela taka zmiana to bardzoooo podejrzane coś wisi w powietrzu - może podwyżki?????????

Łysy

Firma nadal jest dobra tylko co nie którzy pracują przez zasiedzenie oraz zmęczenie materiału.

Jarek

Co się takiego tam wali.Taka dobra firma była?

Paweł

Będzie Ok za 3 m-c

załoga

Panie Antoni Szczęśliwego Nowego Roku życzy załoga

Roman

Gdy ciągle słyszysz ,że wszystko żle nie dobrze nic nie robicie to w końcu można uwierzyć jak małe dziecko lub odejść z tej firmy,

Problem... Problem to był zawsze, wieczne ubolewanie, że nie zarabiamy!!! Teksty typu: "po co ja was tylu trzymam" i atmosfera przed wypłatą jak by za karę posiadał firmę, bo pracownikowi trzeba zapłacić. A nagle jak każdy zaczął dbać o swe dobro i szukać lepszych perspektyw to problem bo się ludzie zwalniają i nie identyfikują z firmą. Czasy może są gorsze w handlu, ale nie tylko dla pracodawcy również dla pracownika. A za 1500zł nie da się godnie żyć.

Darek

Wszystko pomału zaczyna się walić po wypłatach < Na spotkanie wigilijne pracownicy nie chcą przyjść ,aby podzielić się opłatkiem. Mam nadzieje ,że właściciel zrozumie w końcu jest osoba inteligentną

XXX

Tylko jaki? - było trzech i każdy inny

yxn

To, że koordynator jest potrzebny nie podlega dyskusji, od pewnego czasu jest po prosu wolna amerykanka. Brak organizacji i silnej ręki dla przede wszystkim sprzedawców...

XXX

Trudno powiedzieć było ich trzech każdy odszedł na własną prośbę coś w tym jest. Nikt długo miejsca na tym stanowisku nie zagrzał i wytrzymują co raz krócej

lewy

czy ktoś może mi powiedzieć o pracy koordynatora ,ponieważ przyszłym tygodniu mam spotkanie z wścielam - czy warto to wdepnąć na jakiś czas

Zostaw opinię o Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu