Oldar Group Sp. z o.o.

Opinie o Oldar Group Sp. z o.o.

Oldar Group Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Brygadzista Produkcji. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Witam, do obowiązków Brygadzisty należy m.in : Nadzór nad utrzymaniem ciągłości pracy produkcji, kontrola realizacji planu produkcyjnego, Prawidłowe i terminowe przygotowywanie towaru zgodnie z zamówieniem, Kontrolę oraz nadzór na przestrzeganiem zasad BHP, BRC, HACCP oraz innych obowiązujących w firmie itp. Pozdrawiam

konkretna odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Oldar Group Sp. z o.o. na stanowisko Brygadzista Produkcji? Pojawiło się 7 lipca na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Oczywiście. po rozmowie wiem , że proponują bardzo dobre warunki zatrudnienia.

potwierdzam, całkiem niezłe warunki, również jestem po rozmowie

Bardzo przyjazne miejsce pracy. Jeśli człowiek ma chęci i jest pracowity to nie będzie narzekał, bo warunki zatrudnienia są na wysokim poziomie. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad pracą w Oldarze polecam z całego serca :)

Gabriela
@Anonim

Co to są te warunki zatrudnienia? Średnia krajowa? Macie premie?

Czy firma Oldar Group Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Oczywiście, że tak.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Oldar Group Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista/ka ds. Zakupów. Jaki był jej rezultat?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Oldar Group Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

nick

każdego 10 dnia miesiąca

KOLO

Witam .Jakie zarobki jako brygadzista magazynu?

zarobki brygadzisty
@KOLO

3800 na rękę

@zarobki brygadzisty

Czy kwota o której piszesz to netto czy brutto? I na ile zmian się pracuje?

zarobki brygadzisty
@Grażyna

netto. 3 zmiany po 8 albo jak ktoś woli to może robić dwunastki.

Katarzyna

Wytłumaczysz, o co dokładnie chodzi? Pracownicy Oldar Group dorabiają w jakiś sposób poza umową? Zastanawiam się jednak, czy istnieje możliwość dodatkowego zarobku w postaci zrobienia nadgodzin.

Harry

Uczciwy, ale również wymagajacy pracodawca, na ogół fachowa kadra i dobra atmosfera, można zdobyć cenne doświadczenie.

Jak długo czekaliście na odzew z Oldar Group Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

OG kontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Grażyna

Rozumiem więc, że każdy kandydat zna dokładnie termin zakończenia rekrutacji? Niektóre osoby mogą odrzucać inne oferty pracy właśnie z tego powodu, że będą czekały na wyniki rekrutacji w tej firmie. Słabo by było gdyby się okazało, że ktoś nadal by czekał na wiadomość czy się dostanie czy nie a rekrutacja dawno by była zakończona.

Pracownik:)

Szczerze mówiąc, zastanawiam się skąd te wszystkie negatywne opinie. Pracuję w Oldar Group dłuższy czas i żadna negatywna opinia nie pokrywa się z rzeczywistością. Pracownicy szanują się nawzajem, a moi przełożeni doceniają moje starania. Zapewnione są mi wszelkie niezbędne rzeczy potrzebne do wykonywania swoich obowiązków. Panuje przesympatyczna atmosfera, poznałam wiele osób, od których do dnia dzisiejszego mogę uczuć się nowych rzeczy.

Osobiście bardzo polecam. Dobre wynagrodzenia, możliwość rozwoju i awansowania. Atmosfera super, pomoc i wsparcie na porządku dziennym.

Laki

Omijajcie to miejsce z daleka. Masakra a nie firma. Prawo pracy tam nie istnieje

@Laki

Szanowny Panie Laki. Proszę o informację na jakiej podstawie twierdzi Pan, że w firmie Oldar Group Sp. z o.o. prawo pracy nie istnieje? Wszyscy zatrudnieni w firmie pracownicy pracują legalnie na podstawie umów zawartych zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. W firmie obowiązują także regulaminy wewnętrzne. Wynagrodzenia wypłacane są terminowo, tak samo jak wszystkie nadgodziny, dodatki, diety itp. Czy Pana komentarz spowodowany jest faktem, iż został Pan zwolniony, ponieważ nie radził sobie Pan w pracy a obecnie jest rozżalony i pomawia Pan firmę publicznie?

Mądry

Najgorsza firma jaka może być.Omijajcie to miejsce z daleka.Zero szacunku do człowieka,zero socjalu,brud,smród.Wspòłczuć tylko tym któzi muszą tam pracować

@Mądry

@Mądry

W Oldar Group wszyscy pracownicy są szanowani i równo traktowani. W Firmie znajdują się pomieszczenia socjalne, łazienki, prysznice, szatnie i kuchnie – wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Firma zatrudnia pracowników sprzątających, którzy codziennie dbają o to, aby było czysto. Patrząc na Pana wpisy w ostatnim czasie nie trudno domyślić się, iż niepochlebne opinie w stronę Oldar Group pisze ta sama osoba, niezadowolona z faktu, że zakończono z nią współpracę…

Pani XYZ

Jak ocenia się pracę w dziale jakości? jakie obowiązki? Można liczyć na dobrą atmosferę w dziale?

@Pani XYZ

Jak najbardziej :)

Jaro

Mam pytanie - kim jest Rafał Golizda ? Bo Chwalił się ostatnio ze Zastępca dyrektora - awans po miesiącu pracy

@Jaro

Jak chcesz więcej info to zadzwoń do HR i zapytaj, albo skoro wnioskuje, że znasz osobiście to pytaj u źródła a nie na forach...

Janina

Kto jest dyrektorem i zastępcą- podobno od nowego roku była zmiana ? Czy są jakies kierownicze tam stanowiska ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Oldar Group Sp. z o.o.?

Misiek

Jest nerwowo Atmosfera fatalna a od kilku miesięcy odchodzą ludzie z biura. Na początku roku nowa dyrekcja zaczęła zatrudniać. Przyszło kilku nowych pracowników. Czesc nawet skutecznych w pracy. Tylko ze nikt z tych ludzi już nue pracuje lub pracuje do końca roku. Nie ma kadrowej nawet. Większość odeszła sama odchodzą tez pracownicy kturych firma zatrudniala od wielu lat.

Jm
@Misiek

Naucz się pisać bo twoje stanowisko po twojej wypowiedzi mogę śmiało stwierdzić ze najwyżej jest na magazynie

Eryk

Tak jakoś cicho zrobiło się na forum z jakiegoś powodu?

Krzysiek
@Eryk

Dobrze się pracuje

@Krzysiek

Skoro dobrze się pracuje to tym bardziej jestem ciekawa Twojej opinii na ten temat. Opowiesz nieco więcej o warunkach pracy w firmie Oldar Group Sp. z o.o.? Twoja pozytywna opinia jest spowodowana dobrym wynagrodzeniem, atmosferą w miejscu pracy? Zachęcam Cię do napisania czegoś więcej na ten temat.

@Eryk

cicho bo kaganiec założyła firma na portal

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/odswiezane-jaja-byli-pracownicy-o-odswiezaniu-jaj,235897.html to wszystko co jest opowiedziane w programie UWAGA w 100% jest prawdą, nie wiem jak im udało się oczyścić z zarzutów, musiały pójść niezłe łapówyyyyy!!!

sprostowanie TVN
@Tomek

Można się zapoznać ze sprostowaniem TVN pod adresem: (usunięte przez administratora) TVN już 2 razy sprostował informacje zawarte w reportażach

Martyna

Praca w tej firmie szybciej się skończyła niż zaczęła, wszystko fajnie na rozmowie, odbyło się nawet szkolenie, pół godziny przed podpisaniem umowy zadzwoniła pani kadrowa że się rozmyślili, strata czasu, nie polecam

Kamil
@Martyna

Niestety czasem zdarzają się takie sytuacje, jak ta opisana przez Ciebie. Napisz proszę jednak, na jakie stanowisko kandydowałaś i jak przebiegała Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Czy szkolenie, które dobyłaś, dotyczyło zasad BHP w pracy, czy raczej przygotowywało Cię do objęcia stanowiska? Informacje, które podasz, będą bardzo pomocne dla osób mających zamiar brać udział w rekrutacji.

Martyna
@Kamil

Super że zdarzają się takie sytuacje gdzie pracodawca zawraca (usunięte przez administratora) i traci się tylko czas, po odbytym szkoleniu a nawet dwóch, tak się traktuje dziś ludzi jak śmieci, życzę żeby karma wróciła ze zdwojoną siłą !!!!

background check
@Martyna

Z tego co wiem to doszły do firmy informacje o złej opinii pracownika u poprzednich pracodawców.

Wiktor

Może zamiast dalej szukać teorii spiskowej warto wziąć się do dobrej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Oldar Group Sp. z o.o. - Sokołów

• Jak się pracuje w Oldar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oldar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oldar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oldar Group Sp. z o.o.