Opinie o PAW Decor Collection w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAW Decor Collection. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAW Decor Collection o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAW Decor Collection w Suchy Las

masakra tak ładnie napisane że doceniają pracowników i umiejętność pracy w zespole nie stety są dwie takie tzw "lipa" które nie potrafią się dogadać z nikim z nie nawidzone przez cała firme faworyzowane przez panią kierownik:)

Pracuję w \\\'Pawiu\\\' czwarty miesiąc i nie jest źle. Jestem odpowiedzialny za 2 województwa, więc jest trochę jazdy ale można spać w hotelu jak się nie opłaca wracać do domu- oczywiście na fakturę wszystko. Produkt wymagający niekoniecznie szybko rotujący ale to nie lata 90te. Trzeba mieć łeb na karku i być ogarniętym. Nie jest to praca dla leni tylko dla tych, którzy chcą coś w życiu osiągnąć i zdają sobie sprawę z tego, że można to zrobić przez uczciwą pracę. Ludzie mili, pomocni plany adekwatne do podlegającego terenu jednak- tak jak wszędzie trzeba się natrudzić żeby je zrealizować. Jak widzisz, że nie dasz rady z cyferką to wypłatę można podgonić zadaniówkami.Ogólnie pracowicie ale jak chcesz coś mieć to musisz [usunięte przez moderatora] Za siedzenie w domu niestety nikt nie płaci. Tyle

uciekaj stamtad!!!

tragedia

Giza
@uciekaj stamtad!!!

Potwierdzam formę zwolnienia ...z dnia na dzien ...Oczywiscie po większej pracy i co dalej za tym idzie brak zleceń w późniejszym terminie ... Pracownicy zbędni...porażka. Jak wiadomo przy umowach na czas określony pracodawca nie ma obowiązku podawania powodu zwolnienia(rozwiązania umowy) Plus taki iż przy bliższym poznaniu firmy ,jej tzw polityki ,podejścia do pracownikow ich poszanowania dbania o Bhp rozstanie z nimi jest bezbolesne czytaj pensja pożal sie ..... Moze jesli zwolnią kilku ludzi to zainwestują np w krzesła na kolkach a nie na "zastępczych kołach z taśmy klejącej"

nie polecam!

stanowiska w wiekszosci zajmuje rodzinka. Prezes wymaga [usunięte przez moderatora] i a placi tyle co kot naplakal. [usunięte przez moderatora] Nikt - poza rodzina - nie moze liczyc na podwyzke... ludzie zwalniani z dnia na dzien... po zakonczonej duzej pracy wzywa sie pracownika i mowi ze juz nie jest potrzebny i zwolniony bez obowiazku swiadczenia pracy... czyli czlowiek z dnia na dzien bez pracy.. w ciagu ost miesiaca zwolnionych zostalo zdaje sie 6 osob! mysle, ze kogo by nie zapytac - kazdy potwierdzi moje zdanie... a jesli nie - to znaczy ze jest z rodziny :P

logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (097)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Monter elementów produkcyjnych
HR Consulting
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Suchy Las
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o PAW Decor Collection - Suchy Las

• Jak się pracuje w PAW Decor Collection?

Zobacz opinie na temat firmy PAW Decor Collection tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAW Decor Collection?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PAW Decor Collection?

Kandydaci do pracy w PAW Decor Collection napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PAW Decor Collection