Edesa HoReCa Sp. z o.o.

Palmiry

Edesa HoReCa Sp. z o.o.
1 2

Opinie o Edesa HoReCa Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

waleriana

Cala prawda to plebs plonski I czerwinski ,brak perspektyw placowych i normalnych warunkow pracy ,strata czasu ,zryja wam tam glowy nie wierzcie w ich bajki nic sie nie zmieni

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o Edesa HoReCa Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

borko2

ile mozna zarobic w tsj firmie albo jle placa na godzine i ile godzin sie pracuje i czy jest jedna zmiana

amol
@prisiak 08.07.2016 20:16

Szambo pracownika traktują jak śmiecia. Praca za najniższą krajową. Żądzi Płońsk i Czerwiński. Jedynie jakoś traktowani są włazidupy z szorstkimi językami co dobrze liżą. Oni mają jakieś prawa pracownika i normalne pieniądze. Omijajcie to miejsce z daleka.

Pirat

Jak ma sie uklady to mozna zrobic swoje i siedziec a wyplata bedzie normalna a jesli czlowiek sie stara to starzy pracownocy kaza ci nie robic wiecej niz oni by kierownicstwo nie widzialo ze tam jest juz rutyna jakiejs normy i albo tak robisz a jesli nie to lacznie z liderem zrobia wszystko by czlowiek odszedl z pracy .

Wiesz jak wyglądają umowy w firmie Edesa HoReCa Sp. z o.o. i czy można liczyć na dłuższą współpracę? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Edesa HoReCa Sp. z o.o. - Palmiry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edesa HoReCa Sp. z o.o.