Fundacja Habitat For Humanity Poland

Opinie o Fundacja Habitat For Humanity Poland

Co sądzicie o poziomie zarobków w Habitat for Humanity Polska Fundacja? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Nieznajoma

Skandaliczne i złośliwe zarządzanie. Zwalnianie bez podstaw pracowników, których się nie lubi. Brak zasad, brak wiedzy i dbałości o pracowników.

Pracujesz w firmie Habitat for Humanity Polska Fundacja? Osoby szukające pracy potrzebują twojej szczerej opinii o tym pracodawcy. Od twojego komentarza może zależeć ich kariera.

Prawda
@admin 23.07.2016 10:47

nie

Paweł z Wrocławia

Witam ! Fundacja Habitat for Humanity to "Mafia" która jawnie oszukuje swoich podopiecznych . Fundacja która kradnie pieniążki które miały od na cele "pomocy rodzinie " fundacja która napycha swe kieszenie pieniążkami którzy ludzie im podarowoja licząc na to że komuś pomogą ... Fundacja odmawia pomocy gdy rodzina potrzebuje , woli pomagać rodzinie " kierowniczki " tak działa fundacja naszczescie w naszej miejscowości już dawno nie ma tych złodziei pozdrawiam Paweł z Wrocławia !!! Ps. Fundacja nas okradła zostaliśmy z rozwalonym remontem mieszkania ...Brak funduszy na grupy musieliśmy kupywali sami materiały a grupy były dwie i pracowały na materiale za który musieliśmy zapłacić z własnej kieszeni !! Bardzo dziękujemy ...

apu

od lat brak porzadnych projektow. fundacja przejada pozyskana kase na biezace sprawy a potem pudruje w raportach. dramat. :(

m a

Bardzo zła atmosfera pracy odbijająca się negatywnie na pracownikach szeregowych. Rotacja pracowników wysoka nawet jak na realia trzeciego sektora. Ze względu na fatalne dezycje zarządu, organizacja stopniowo traci kontakty z darczyńcami.

janusz
@m a 19.08.2016 19:58

pracownicy zmieniają się szybciej niż w dyskontach. Atmosfera jest na podobnym poziomie. Zarządzanie na poziomie żadnym. Brak umiejetnosci formułowania celów oraz delegowania zadań. Mozna iśc do pracy jesli ktoś chce mieć w cv ;-)

Zostaw opinię o Fundacja Habitat For Humanity Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Habitat For Humanity Poland