Fundacja Habitat For Humanity Poland

Fundacja Habitat For Humanity Poland

Opinie o Fundacja Habitat For Humanity Poland

Helena

@xxx, możesz napisać czy fundacja oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń, możliwość rozwoju i szkoleń? Aktualnie nie znalazłam ofert pracy do Fundacji Habitat For Humanity Poland, czy można złożyć aplikację mimo to?

xxx
@Helena 09.07.2018 19:41

Umowa o pracę tak, chociaż na trochę dziwnych warunkach: na czas określony (3 miesiące), potem znowu na czas określony (rok), dopiero potem na czas nieokreślony. Stabilność jakaś jest, jeśli wytrzymasz toksyczną atmosferę. Benefitów brak, raz do roku na święta karta sodexo, 400 zł. Raz nie było, za karę. Brak finansowania szkoleń, brak jakiejkolwiek rozmowy dot. scieżki kariery.. Jeśli nadal karty w fundacji rozdają te same osoby (dawna menedżerka projektów i księgowy, który jest jednocześnie HRowcem) to odradzam składanie aplikacji. W Polsce jest sporo organizacji z profesjonalną kadrą menedżerską, szkoda czasu na habitat.

xxx

fatalna praca warszawskiego zarządu. brak prawdziwych projektow, projekty tworzone na poczekaniu zeby pokazac darczyncom, ze 'cos robimy'

Co sądzicie o poziomie zarobków w Habitat for Humanity Polska Fundacja? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Nieznajoma

Skandaliczne i złośliwe zarządzanie. Zwalnianie bez podstaw pracowników, których się nie lubi. Brak zasad, brak wiedzy i dbałości o pracowników.

Pracujesz w firmie Habitat for Humanity Polska Fundacja? Osoby szukające pracy potrzebują twojej szczerej opinii o tym pracodawcy. Od twojego komentarza może zależeć ich kariera.

Prawda
@admin 23.07.2016 10:47

nie

Paweł z Wrocławia

Witam ! Fundacja Habitat for Humanity to "Mafia" która jawnie oszukuje swoich podopiecznych . Fundacja która kradnie pieniążki które miały od na cele "pomocy rodzinie " fundacja która napycha swe kieszenie pieniążkami którzy ludzie im podarowoja licząc na to że komuś pomogą ... Fundacja odmawia pomocy gdy rodzina potrzebuje , woli pomagać rodzinie " kierowniczki " tak działa fundacja naszczescie w naszej miejscowości już dawno nie ma tych złodziei pozdrawiam Paweł z Wrocławia !!! Ps. Fundacja nas okradła zostaliśmy z rozwalonym remontem mieszkania ...Brak funduszy na grupy musieliśmy kupywali sami materiały a grupy były dwie i pracowały na materiale za który musieliśmy zapłacić z własnej kieszeni !! Bardzo dziękujemy ...

apu

od lat brak porzadnych projektow. fundacja przejada pozyskana kase na biezace sprawy a potem pudruje w raportach. dramat. :(

m a

Bardzo zła atmosfera pracy odbijająca się negatywnie na pracownikach szeregowych. Rotacja pracowników wysoka nawet jak na realia trzeciego sektora. Ze względu na fatalne dezycje zarządu, organizacja stopniowo traci kontakty z darczyńcami.

janusz
@m a 19.08.2016 19:58

pracownicy zmieniają się szybciej niż w dyskontach. Atmosfera jest na podobnym poziomie. Zarządzanie na poziomie żadnym. Brak umiejetnosci formułowania celów oraz delegowania zadań. Mozna iśc do pracy jesli ktoś chce mieć w cv ;-)

Zostaw opinię o Fundacja Habitat For Humanity Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Habitat For Humanity Poland