Habitat for Humanity Polska Fundacja

Opinie o Habitat for Humanity Polska Fundacja

apu

od lat brak porzadnych projektow. fundacja przejada pozyskana kase na biezace sprawy a potem pudruje w raportach. dramat. :(

m a

Bardzo zła atmosfera pracy odbijająca się negatywnie na pracownikach szeregowych. Rotacja pracowników wysoka nawet jak na realia trzeciego sektora. Ze względu na fatalne dezycje zarządu, organizacja stopniowo traci kontakty z darczyńcami.

janusz
@m a 19.08.2016, 19:58

pracownicy zmieniają się szybciej niż w dyskontach. Atmosfera jest na podobnym poziomie. Zarządzanie na poziomie żadnym. Brak umiejetnosci formułowania celów oraz delegowania zadań. Mozna iśc do pracy jesli ktoś chce mieć w cv ;-)

Pracujesz w firmie Habitat for Humanity Polska Fundacja? Osoby szukające pracy potrzebują twojej szczerej opinii o tym pracodawcy. Od twojego komentarza może zależeć ich kariera.

Zostaw opinię o Habitat for Humanity Polska Fundacja - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Habitat for Humanity Polska Fundacja