Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Piekarnia

Oława

Opinie o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Piekarnia

KAROLINA

Cześć. Już nie pracuję w Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Piekarnia kilka tygodni. przepraszam za pomyłki w ostatnim poście ale ZMIENIŁEM płeć więc jeszcze mi się myli.w tym momencie już nie jestem ZADOWOLONY z tej kiepsko płatnej roboty. polecam każdemu kto chce pracować za tysiaka. a wy co myślicie o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Piekarnia. pozdrawiam KAROLINNN. acha to pisałem ja czyli inteligentny inaczej ZARZĄD.

Zostaw opinię o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Piekarnia - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Piekarnia