Metromedia Sp. z o.o.

Opinie o Metromedia Sp. z o.o.

Wiktor

Totalny brak szacunku do ludzi, zero komunikacji, kłótnie i awantury, co chwila zmienia się jakiś pracownik...

Salomon

Ta firma to jakaś porażka, szok, ze jeszcze istnieje na rynku przy takim poziomie zarządzania a właściwie jego braku. Nie znam nikogo, kto by tam przepracował dłużej niż rok. Wieczne krzyki i awantury między pracownikami i zero reakcji przełożonych. Atmosfera tragiczna co przekłada się na efekty pracy. Szef nawiedzony, oczekujący od kontrahentów warunków współpracy zaczerpniętych z Księzyca, zero osadzenia w realiach branży. Nie posiada też podstawowej wiedzy merytorycznej na temat działalności swojej firmy a jego obecnośc w biurze skupia się na kontroli pracowników i podsłuchiwaniu NAWET służbowych rozmów. Firma nie posiada również najlepszej opinii wśród firm z nią współpracujących. Pomijam już kwestię samego biura i jego siedziby...12 osób siedzących na kupie w pomieszczeniu ok. 35 m.kw. Biuro zapuszczone mieszczące się w budynku kwalifikującym się praktycznie do rozbiórki nie mówiąc już o spelunowatej, niebezpiecznej okolicy przy Rondzie Wiatraczna. Masakra. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

były pracownik

Niestety opinia nie najlepsza na temat zarządzania Firmą, atmosfera miedzy pracownikami niestety na niskim poziomie - brak chęci pomocy, współpracy, komunikacja zerowa , zero szacunku do drugiego człowieka, Zastraszanie. Dodatkowo pracodawca proponuje zatrudnienie na umowę o pracę część wynagrodzenia a drugą część wynagrodzenia na umowę zlecenie. rotacja pracowników ogromna. omijajcie szerokim łukiem tego pracodawce.

Nikola

Ogromna rotacja pracowników, atmosfera tragiczna, zero współpracy pomiędzy pracownikami

Spontan

Firma niepoważna, szef nawiedzony, oszukuje ludzi na umowie zleceniu. Trzymac sie z daleka.

Zostaw opinię o Metromedia Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metromedia Sp. z o.o.