Anmit Andrzej Wróblewski

Szczecin

Opinie o Anmit Andrzej Wróblewski

manoa

tak tyclko chciałabym ustalić dla pewności - to jest ta firma co się zajmuje monitoringiem i kamerami? to są ci co mają korkodyla (aligatora?) na swojej głównejstronie internetowej? ciężko ich znaeźć w sieci

sss

Potwierdzam, omijać firmę szerokim łukiem.

Adrian

Pracodawca niesolidny. Ale sami częściowo jesteście sobie winni godząc się na takie warunki i na oszukiwanie was.

bolek

Pozdrawiam serdecznie właścicieli firmy, niepotrzebnie się tak reklamujecie i tak macie odpowiednią opinię na mieście. Większa część załogi to stażyści, reszta to studenci i kilku techników na(usunięte przez administratora). Generalnie (usunięte przez administratora) i nieustanne pretensje. Premie niby są ale tylko w obietnicach, do tej pory (usunięte przez administratora) mi wisi kasę.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Anmit Andrzej Wróblewski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anmit Andrzej Wróblewski