Acton Tonery Adrian Cymerys

Wrocław

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Acton Tonery Adrian Cymerys
0 0 6 1

Opinie o Acton Tonery Adrian Cymerys

Administrator

Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami zatrudnienia w Acton Tonery Adrian Cymerys. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

frenek

@hukit atmosfera jest dobra. Poza tym sami pracownicy ją tworzą, więc będziesz miał wpływ :)

lolo

Acton Tonery - kupuję tam tonery do swojej drukarki od 2 lat. NIe ma żadnych problemów, świetnie drukują, wydajność ok,naprawdę nie ma do czego się przyczepić.No i przede wszystkim cena!!!

Anita

OJ chyba nie wiesz co piszesz. jak chcesz mieć ciągłe reklamacje to kupuj tylko od niego. Poza tym reklamacje to poprawianie niesprawnego tonera, który i tak wróci po raz drugi do niego a Ty stracisz klienta. Szczerze mówiąc omijaj szerokim łukiem ACTON chyba, że chcesz się codziennie widzieć na REKLAMACJACH....

Zostaw opinię o Acton Tonery Adrian Cymerys - Wrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acton Tonery Adrian Cymerys