Fabryka Kopii Bartłomiej Czarnota

Lublin

Opinie o Fabryka Kopii Bartłomiej Czarnota

kaoaoal

mozna u nich drukować i robić xero, naparwde dobrze to wygląda wsyztko tylko zastnawiam się teraz jakie są ceny?

andrzejq

Przedmówcy trafnie okreslają prace tam. Beznadziejna atmosfera, pracownicy zamiast szkolić, to udaja ze szkolą. Poszukajcie innej pracy.

orcki

Czysty wyzysk nie polecam pracy tam. Praca na 1/2 etatu a w rzeczywistosci na caly etat. jeszcze maja swoje wewnetrzne wymysly ze pracownik ktory idzie na zwolnienie ma placone tylko przez pierwsze 7 dni pozniej juz nie. Hehe tylko trzeba byc baranem aby takie cos wymyslec. Oby takie cwaniaki szybko bankrutowali i zwijali swoj interes. Nasza polska gospodarkach opiera sie na takich oszustach.

emilka

Nie polecam pracy w tym miejscu!Wykańcza psychicznie!Małe zarobki!I tak każdy się już przekonał jak tam jest bo od pół roku widnieje ogłoszenie ze poszukują pracowników.Haha żenada.Panuje tam PSYCHOZA!!!!

zapomniany

Jeżeli szukasz miejsa gdzie chcesz sie psychicznie wykończyć, to właśnie w tej firmie. *Umowa na 1/2 etatu, a praca po 8 godzin dziennie(mogłaby być nornalna umowa). *Wypłata poniżej minimalnej krajowej. *Pracodawca nie uznaje zwolnień lekarskich. albo nie wypłaci za dni kiedy chorujesz, albo wpisujesz urlop i go tracisz. Jeżeli pracownik upomni się o zapłatę za zwolnienie, to usłyszy coś w stylu: -mogłeś/aś się cieplej/inaczej ubrać... i dlatego nie ma za to pieniędzy. Guzik go obchodzi, czy będziesz miał na rachunki czy na życie. *Pacodawca wykorzystuje praktycznie każdego pracownika do robót niezwiązanych z firmą typu kosznie trawy dla mieszkańców kamienicy czy zamiatanie całej ulicy(tak, jakby do niego należała). Jak pracownik "dobrze" się postara, to będzie usługiwał innym mieszkańcom na ulicy. *niepokorni pracownicy, którzy się buntują tego typu praktykom są praktycznie z miejsca wyrzucani. Oczywiście pracodawca szuka pretekstu, aby inni nie mieli wątpliwości co do jego decyzji. *osoby z dużym stażem, niestety na tyle przesiąkły patologią firmy, że wyżywają się na młodych pracownikach. Radzę się dobrze zastanowić przed podjęciem pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o Fabryka Kopii Bartłomiej Czarnota - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Kopii Bartłomiej Czarnota