Ols-Komp Zbigniew Burzyński

Olsztyn

Opinie o Ols-Komp Zbigniew Burzyński

jhhj
użytkownik zarejestrowany

@fry co masz na mysli konkretnie? Bo rzuciles tutaj możn a powiediec domysłami, a ktoś nie w temacie nie wie o co chodzi

użytkownik zarejestrowany

fry

Pewnie, że warto, tylko trzeba wysyłać na adres więzienia.

furnkf

Nie martwcie sie drodzy Panstwo w Jonkowie na ul.Krótkiej 11 oddaje pieniądze, trzeba tylko podjechać.

serwisant

Widzę, że firma jest prężna, obraca dużymi pieniędzmi. Bardzo chętnie bym się w niej zatrudnił.

kobra

firma dawno nie istnieje a włsciciel siedzi

przedsiębiorca2

Mi ok 100k. Czarno to widzę.

przedsiębiorca

Niestety mi wisi ok. 80tys i napewno nie odpuszcze.

prawy

Mam na myśli moralne podejście do sprawy przez jego żone.Skoro wcześniej się przyglądała i dobrze wiedziała, że coś się dzieje nie tak i nie zawiadomiła policji to wypada teraz w jakiś sposób zaproponować rozwiązanie zwrotu zadłużenia przez siebie lub przez (usunięte przez administratora) jak wyjdzie na wolność. To byłoby zagranie "fer".

prawy

Dzięki. To rzeczywiście zadłużenie spore. Chyba rzeczywiście posiedzi a jak wyjdzie też nie będzie miał zaciekawie. (usunięte przez administratora)

prawy

Proszę o informację, czy firma działa. Czy ktoś ma kontakt z tą firmą? Wszyscy wiedzą, że został zatrzymany, ale czy juz działa i jest dostepny, czy jednak jeszcze siedzi.

wkurzony

ja straciłem przez niego 135 tys. zł. Niestety :(

ewytuj
@Mezo 27.11.2014, 21:37
Mi ze 170tys. oddał 55tys. reszta niestety narazie wisi :( Zobaczymy jak wyjdzie a podobno już za 2-3 miesiące, to może chociaż...

I co oddal?

Mezo
@ewytuj 18.03.2016, 18:20
I co oddal?

dostałem tylko niecałe 11 tysięcy i trochę towaru :( ale obiecuje, że odda, chociaż podobno znów ma iść siedzieć. Eh, mogliby go zostawić to oddawałby po trochu.

ciekawy

Dlaczego ten serwis kasuje opinie użytkowników? Jaka jest wiarygodność tego serwisu skoro za każdym razem otwierając informacji np. o tej firmie jest co innego i wszystkie opinie są kasowane. Mówie tylko o opiniach obiektywnych. Firma podobno okantowała sporo ludzi i tuszuje się ten fakt. Właściciel ze swoją żoną okantowali sporo ludzi a właściciel podobno został nawet zatrzymany przez Policje taka jest prawda o tej firmie.

niezadowolony

Niestety ja również mogę się pod tym podpisać.

Zostaw opinię o Ols-Komp Zbigniew Burzyński - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ols-Komp Zbigniew Burzyński