Sebastian Fert Obronet

Sebastian Fert Obronet

Opinie o Sebastian Fert Obronet

Anna

@Kupujący604, piszesz z perspektywy kontrahenta czy pracownika Sebastian Fert Obronet? Jeśli tego drugiego, to czy mógłbyś trochę rozwinąć swoją wypowiedź o jakieś konkrety? W tym momencie jest zbyt ogólna. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Sebastian Fert Obronet? Czy firma jest rozwojowa? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Kupujący604

Polecam.

Andrzej wielki

To po co tam pracowałeś skoro nie płacił ci i zwlekał z wypłatami ? Ja bym za darmo nie robił

Kuba

Tragedia, Fert caly czas krzyczy na pracowników, zwleka z wyplatami. Ta praca to była prawdziwa katorga! Jeszcze strasznie dużo niezadowolonych klientów.

Zostaw opinię o Sebastian Fert Obronet - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sebastian Fert Obronet