Urząd Miasta

Tychy

Opinie o Urząd Miasta

Mieszkaniec

Niestety mimo pozornego ładu i kompetencji Urząd Miasta Tychy, a szczególne Wydział Architektury cec [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e się niekompetencją i skrajną ignorancją PETENTÓW!! Pomimo że urząd szczyci się certyfikatem jakości to mentalnie urzędnicy są jeszcze w PRL-u. Zachęcam aby wszystkie uzgodnienia potwierdzać na piśmie lub nagrywać, bo w żywe oczy Ci się wyprą, a przy tym z nieskrywaną obłudą rządają kolejnych dokumentów, oświadzeń, pełnomocnictw itd. Terminy ustawowe to nie dla nich, bo jak tylko zbliża się ostateczny termin wydania decyzji to mimo że ostatnie 30 dni nic nie robili w Twojej sprawie to w ostatnim dniu znajdą jakieś braki formalne, nie ma znaczenia czy jest to zasadne, zgodne z przepisami prawa budowlanego czy też nie ale zwrócą Ci dokumentację do uzupełnienia i w poczuciu dobrze wykonanej pracy udają się w odchłać biur, pokoi urzędu, koleżanek, dyskusji ..... Gratuluję samozadowolenia. Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością w urzędzie powinien być dumny z tego wydziału przecież podstawową zasadą normy jest Orientacja na Klienta - tego sobie chłopcy nie przyswoili, to nic bo kolejną zasadą jest ciągłe doskonalenie - a na tym polu jest baaaaardzo wiele do zrobienia.

Zostaw opinię o Urząd Miasta - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta