Obst- und Geműseanbau Richard und Gerald Heinrich GbR

Lövenich

Opinie o Obst- und Geműseanbau Richard und Gerald Heinrich GbR

Witam, dawno nikt nie pisał, pracowałem u nich i osobiście mogę polecić, wynagrodzenie bardzo dobre, warunki zatrudnienia super :)

Witam, czy ma ktoś może jakieś informacje na temat tej firmy? Ktoś tam jedzie w najbliższym czasie?

za skrzynkę 2 euro, praca na godziny to stawka 5,17 na godzinę jak jesteś nowy. Po roku albo dwóch latach stawka 6 zł

jasne,ze tak.W roku jade juz po raz 4.Praca cięzka,nawet bardzo,ale da sie wytrzymać.Pieniądze nie smierdzą,pozdrawiam;)

agnicha

Czy ktoś wie cos o tej firmie? Proszę o opinie. Pilne

Zostaw opinię o Obst- und Geműseanbau Richard und Gerald Heinrich GbR - Lövenich

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obst- und Geműseanbau Richard und Gerald Heinrich GbR