Palmtop Experts Firma Komputerowa

Opinie o Palmtop Experts Firma Komputerowa

Jakub

Czy ktoś wie co dzieję się z firmą Palmtop Experts Firma Komputerowa? Chciałbym do nich aplikować, ale nie mogę znaleźć żadnych informacji o nich. Z góry dziękuję za pomoc.

leon

Właściciel, [usunięte przez administratora]. nie rozlicza się z pracownikami z prowizji. Aby płacić niski ZUS podpisuje umowe za najniższą krajową, a niewiele większą resztę płaci pod stołem.

invader

Odradzam. Wlasciciel wyzyskuje pracowników. Niska płaca, zero możliwości rozwoju.

niemambrody

Potwierdza. Wlaciciel [usunięte przez administratora]. to niezly cFaniak. Ciezko wywalczyc nawet nalezna pracownikowi kase. Firme ratuja pracownicy, jednak rotacja ich jest duza, gdyz nikt nie chce pracowac za grosze i rozliczac sie pod stolem.

zimens

Dobrze placa? Umowa na najnizsza krajowa, reszta pod stołem. O prowizje trzeba walczyc z wlascicielem, ktory obiecuje duzo a malo z siebie daje.

Zostaw opinię o Palmtop Experts Firma Komputerowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palmtop Experts Firma Komputerowa