Maxbajt Sylwester Pasternak

Pabianice

Opinie o Maxbajt Sylwester Pasternak

AP

Ja jestem w 100% zadowolona z usług firmy maxbajt, właściciel pełen profesjonalizm, zna się face na rzeczy, przy tym uprzejmy i miły, jeszcze raz polecam

bozik
użytkownik zarejestrowany

komp6, no 17 lat działalności już robi wrazenie, jak i widac, że mają potrzebne doświadczenie jak i wiedzę. Słyszałem, że zawsze tu profesjonalnie doradza przy wyborze komputera.

komp6

Ja jestem zadowolony. Może i były klient miał jakieś wątpliwości z serwisantem (wszyscy się kiedyś uczyliśmy), ale profesjonalizm i wiedza Pana Sylwestra jest ogromna i tutaj nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Firma istnieje od 1999r! Szczerze polecam!

Były klient

Od kiedy zmieniał się kadra serwisowa nie ma o czym rozmawiać w tym sklepie... Nowy pracownik to ma takie pojecie o tym co robi co szczur o fizyce kwantowej. (usunięte przez administratora)

pc 29

ja jestem klentem tej firmy od 11 lat, zresztą wszyscy moi znajomi są i nikt nie narzeka na kompetencje pracowników firmy, wręćz przeciwnie...a właściciel ma łeb na karku i każdemu życzę takiej wiedzy !!!!

piotr

hehe, gratuluję posady ale niestety jaki pracownik taka firma...szkoda że pan pracownik nie ma absolutnie żadnej wiedzy dotyczącej sprzętu komputerowego i nie rozróżnia podstawowych elementów, ale widocznie jaka płaca takie kompetencje pracowników...

Zostaw opinię o Maxbajt Sylwester Pasternak - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxbajt Sylwester Pasternak