Informer Robert Kosiński

Susz

Opinie o Informer Robert Kosiński

luki

Panowie, takie sprawy raczej powinniscie załatwić na osobnosci i wyjasnic sobie wszelkie niedociagniecia wspołpracy, bo widocznie zastrzezenia maja obydwie strony.

syn pana Kosińskiego

po pierwsze moje nazwisko pisze sie z wielkiej litery. A to nie pan (usunięte przez administratora) obsługuje naszych klientów tylko pracownik (usunięte przez administratora). widziałem wiele razy współprace mojego taty z klientami i nie odnoszę takiego wrażenia. (usunięte przez administratora)jest nie miły i zarozumiały. od mojego taty prosze sie odczepić bo on nie jest taki

syn pana kosińskiego

mój tata nie siedzi w plusie. Punkt plusa to jeden z innych interesów, którymi musi się zajmować. tata jest miły dla swoich klientów i stara się zachęcić do dłuższej współpracy.prosze nie zwalać winy na mojego tate tylko może na pracownika który pracuje

klient plusa

być może i jest przyjemny dla swoich znajomych lecz co z obcymi osobami?? z panem (usunięte przez administratora)miałem nie raz styczność i miałem okazję przyjżeć się rozmowy z innymi klientami stwierdziłem że jest troszkę zarozumiały pan (usunięte przez administratora).

klient plusa

jestem klientem plusa już prawie 10 lat od dłuższego a raczej od paru lat bywałem często u pana (usunięte przez administratora) niestety okazało się że jest bardzo nie przyjemny nie potrafi prowadzić rozmowy z klientem wymądrza się jak by to był jedyny sklep z plusa szczeże nie polecam nikomu sklepu pana (usunięte przez administratora)....

Zostaw opinię o Informer Robert Kosiński - Susz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Informer Robert Kosiński