Euler-Soft S.C.

Strzegom

Opinie o Euler-Soft S.C.

KASIA

Jeśli naprawa komputerów to napewno nie ta firma !!!!!!!!!! Po przeczyszczeniu komputera przykleili mi dysk twardy na taśme dwustronną !!! Nie było ramki z dysku twardego !!!!!! Powiedzieli że czyszczenie wystarczy , a okazało się że dysk twardy do wymiany !!!!!!!! Kto tam pracuje ?? uczniowie z podstawóki ? !! Serwis ze strzegomia naciąga na kase i napewno nie zna sie na komputerach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znasz dobrze szefa firmy Euler-Soft S.C. i wiesz jakie ma oczekiwania wobec pracowników? Pomóż innym i podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Euler-Soft S.C. - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euler-Soft S.C.