"LOGIFACT-SYSTEMS" Sp. z o.o.

Opinie o "LOGIFACT-SYSTEMS" Sp. z o.o.

stała

firma od dziesięciu lat na tym samym poziomie nic się nie zmieniło, jest jak było i będzie jak jest. a jest naprawdę bardzo słabo po względem korzyści dla pracownika

19 wiek

Merytorycznie firma ok. Jednak dla pracownika każdy kolejny miesiąc to strata czasu Przestarzała technologia i środowisko developerskie, przestarzałe metody zarządzania, brak metodyki projektowej,a to co istnieje to archaizmy i wymysły własciciela, niepoparte o żadne uznane standardy, brak metod i narzędzi do pracy, problemy ze sprzętem, problemy z rozliczaniem delegacji, brak przewidywalności i transparentności w przypadku premii, wycena projektów to jakiś żart i absurd. Zero socjalu, niecheć, a nawet wrogośc do wspierania kształcenia pracowników

obecny

Potwierdzam Firma prowadzona przez malozenstwo ktore zadowala sie tylko biezacym zyskiem zero rozwoju i wyzysk Odradzam

Otrzeźwiony

nie polecam, workszop jakich mało Nie chcesz tam pracować

Zostaw opinię o "LOGIFACT-SYSTEMS" Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "LOGIFACT-SYSTEMS" Sp. z o.o.