Comaland Dorota Buczak

Wodzisław Śląski

Opinie o Comaland Dorota Buczak

andy

to może napisz cv i list motywacyjny i przespaceruj się do Comaland Dorota Buczak @Bzyk?

Bzyk

Pracowałem jeszcze jak był to Comarland i właścicieli było dużo więcej. Wszystko się rozpadło. Najbardziej lubiłem Panią Dorotę więc nie dziwię się, że wszystko się rozpadło i pozostał jedyny sklep Pani Doroty. Tak chciałbym u niej pracować ponownie.

Hans

Pracowałem do dzisiejszego dnia jak jestem w Polsce odwiedzam. Dobra miła zawsze pomocna.

Zostaw opinię o Comaland Dorota Buczak - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comaland Dorota Buczak